Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Його мало знають в Україні, але в Європі він мав базу в декілька тисяч персональних фанів. Сергій Лебідь більше 10 років виступав за міланський клуб «Ковер», з яким вигравав чемпіонат країни і Лігу чемпіонів.
В Італії його називали Бьянко, що в перекладі з італійської означає «білий». Мабуть, він — єдиний білий, який успішно конкурував із темношкірими атлетами в кросі.
Сергій ріс сиротою — батько розбився на мотоциклі, коли наш герой ще був дитиною. Через 10 років після загибелі батька в інший світ пішла й мати.
Зараз він — найтитулованіший кросмен Європи. Чемпіонат континенту українець виграв дев’ять разів (!) — за цим показником він абсолютний рекордсмен у Старому світі.
У відвертому інтерв’ю Укрінформу Лебідь пояснив, чому не захотів приймати італійське громадянство, в чому секрет популярності кросу в Європі серед спонсорів і через яку обставину крос виключили з програми Олімпійських ігор у 1924 році.
«ДИНАМО» СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПРОГРЕС МОЛОДІ ТА НЕВДАЧІ КОНКУРЕНТА
В той час, коли «Шахтар» повністю змінив тренерський штаб, «Динамо» зберегло Олександра Хацкевича на посаді головного тренера. Вочевидь, київський клуб і далі вдосконалюватиме свій контратакуючий стиль, зробить мінімум один гучний трансфер і виводитиме на новий рівень власну молодь.
Шансів відібрати у «Шахтаря» чемпіонський титул у новому сезоні у киян достатньо. Принаймні, за місяць до старту чемпіонату експерти, ЗМІ та вболівальники почали говорити про реванш «Динамо».
Недорогий препарат від високого кров’яного тиску нілвадіпін може сповільнити хворобу Альцгеймера за рахунок поліпшення притоку крові до частини мозку, пов’язаної з пам’яттю. Це засвідчило дослідження науковців із Нідерландів.
Дані ліки належать до класу блокаторів кальцієвих каналів. У групи людей, які приймали його протягом шести місяців, кровообіг у гіпокампі збільшився на 20%.
Правда, ще рано стверджувати, що він може сповільнити прогресування захворювання в цілому, зазначають учені.
Хто ж не любить поласувати лисичками зі сметаною? Адже усім відомо, що гриби — натуральний продукт, який може замінити багато корисних харчів.
Зараз розпочався сезон збору грибів. Часто отруйні гриби можна сплутати з їстівними, а їх вживання може призвести до отруєння чи навіть смерті.
Як правильно збирати гриби і не отруїтися ними? І чи варто взагалі ризикувати, збираючи в лісі дикорослі гриби? Про це ми поспілкувались із фахівцем — лікарем-токсикологом Германом Сидоровичем ФАЛЬКОМ.
13 ЛИПНЯ — 125 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ПИСЬМЕННИКА ІСАКА ЕММАНУЇЛОВИЧА БАБЕЛЯ (1894–1940)
Як письменник він відбувся в Одесі. І Одеса визнала його відразу. Десь на початку двадцятих років на зворотному боці великих листів тютюнових і чайних бандеролей, що залишились у величезній кількості з дореволюційних часів, друкувались одеські видання.
На цьому прозорому жовтому папері почали з’являтись і оповідання Бабеля, що вражали молодих літераторів і читачів досконалістю. У його «Одеських оповіданнях» назавжди залишиться стара Молдаванка, що вважалася «навіть більше Одесою, ніж сама Одеса», виписана в усьому її іскрометному колориті. Як явище, мораль, характер і моральність, стиль життя, щемляча смутком пам’ять...
Парламентські вибори, які мають невдовзі відбутися в Україні, стануть для вітчизняних медіа черговим тестом на професіоналізм. Ідеться про їхню здатність оперативно, повно та неупереджено висвітлювати весь процес виборчої кампанії і тим самим усіляко сприяти виборцям з ухваленням рішення, кому з політичних партій та кандидатів-мажоритарників віддати перевагу.
Особливо високі вимоги щодо такої інформаційної роботи висуваються до суспільного мовника. Нещодавно з цією метою для журналістів телеканалу UA: ПЕРШИЙ та регіональних каналів Суспільного було проведено спеціальний тренінг. Він відбувся в рамках діяльності Проекту розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні, який із січня 2017 року реалізує Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).
Показник народжуваності в Україні хоча все ще і помітно поступається рівню смертності, потроху відвойовує свої позиції у рядках Держстату. Чому, кажуть демографи, не в останню чергу сприяє політика держави, яка матеріально зацікавила молоді родини виплатами на новонароджених.
І от чергове ноу-хау від українського уряду — виплата грошей родинам з дітьми до трьох років, які захочуть найняти за доглядом за дитиною муніципальну няню...
Відступаючи влітку 2014-го, російські найманці нашпигували територію десятками тисяч мін та фугасів. Чимало з них вони замаскували під дитячі іграшки, цим самим перетворивши дітей на потенційних жертв.
У зоні ризику — діти...
Андрію Максименку, жителю одного з населених пунктів Донеччини, до 13-річчя залишалось усього кілька днів. Та він так і не відсвяткував свого дня народження: цьому завадила міна, встановлена російськими найманцями. Разом із ним загинув і 15-річний Кирило Коробов. А ось Дмитрові Тулупу пощастило: він отримав «лише» осколкові поранення і був доставлений до лікарні.
Незважаючи на російську агресію, боєздатність Збройних Сил України за останні п’ять років суттєво покращилася: цей факт визнають не лише вітчизняні експерти, а й представники НАТО.
Відбувається планова оптимізація...
Порушуючи тему боєздатності нашої армії, дозволю собі невеличкий екскурс у наше не таке вже й далеке минуле: це допоможе читачам краще збагнути проблеми, про які йтиметься далі.
У світовій економіці почався період уповільнення зростання, зазначають аналітики. Це відчувається і в Україні. Поки не йдеться про настання рецесії, але темпи глобального економічного зростання знижуються.
На цьому тлі надсерйозно виглядають соціально-економічні виклики, які постають перед Україною.
За підсумками 2018 року наша економіка зросла на 3,3% в реальному вимірі, зростання спостерігалося й 12 кварталів поспіль. Начебто непогана статистика. Та якщо проаналізувати економічну ситуацію з точки зору факторів зростання та суті процесів у довгостроковому періоді, картинка суттєво зміниться.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».