Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
АБРАМЕНКО, РОМАНЧУК, СВІТОЛІНА ТА БАГАТО БОКСУ
Саме без цих подій та особистостей неможливо уявити цей спортивний рік. Про звитяги українських спортсменів у 2018 році — далі в огляді.
У розкладі спортивних подій 2019-го не значаться головні старти планети — Олімпійські ігри. Втім, у цей нетривалий період звичного і цілком зрозумілого циклічного перезавантаження увага багатомільйонної аудиторії вітчизняних шанувальників спорту, безсумнівно, буде прикута до турнірів зі статусом «олімпійських ліцензійних» із прицілом на Токіо-2020.
Серед інших захоплюючих баталій — II Європейські ігри, жіночий Євробаскет, чемпіонські бої українських боксерів-професіоналів, кваліфікація чемпіонату Європи-2020 з футболу.
Хто з нас під час застуди не сидів над каструлею з вареною картоплею, накинувши при цьому рушник на голову?
Раніше це вважалося одним із найефективніших методів позбавлення від недуги. Однак сучасна медицина з побоюванням дивиться на подібний спосіб самолікування. Лікарі переконані, що пара від картоплі може завдати шкоди організму людини. Фахівці стверджують, що картопляна пара не здатна боротися з мікробами.
Багато хто думає, що тривалість життя багато в чому визначається генетикою. Однак схоже, що гени відіграють набагато меншу роль, ніж передбачалося раніше.
Замість цього фактори навколишнього середовища, такі як дієта і спосіб життя, вважаються ключовими детермінантами.
Ці три речі, які ви можете зробити, збільшать шанси побачити свій 100-й день народження.
Опалювальний сезон у самому розпалі. З приходом справжніх морозів нашим єдиним порятунком є приміщення, де працюють батареї. Однак ми навіть не підозрюємо, яку загрозу вони несуть здоров’ю людини.
Фахівці визначили, які хвороби можуть розвинутись або загостритись у людей через прилади опалення. Найпоширеніша недуга — респіраторні захворювання.
Новорічні свята люблять усі! Дорослі веселяться немов діти, а малеча користується можливістю і вкладається спати коли заманеться, досхочу сидить перед телевізором та гаджетами.
Після тривалого періоду повної свободи й безвідповідальності важливо вчасно повернутися до звичайного режиму сну та харчування, увійти у робочу колію, а іноді й скинути зайві кілограми.
Як слід це робити, ми розпитали фахівця — лікаря-гігієніста Петра ДАНЬКА.
12 СІЧНЯ — 90 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ПАВЛОВИЧА МАЩЕНКА (1929–2013), УКРАЇНСЬКОГО КІНОРЕЖИСЕРА
За радянських часів його називали співцем романтики революції, митцем визначеної громадянської позиції, якому притаманна публіцистичність і точність художнього втілення.
Фільм «Комісари» демонструвався у Пізі (Італія) на МКФ «Нове в мові кіно». За фільм «Шлях до Софії» режисер удостоєний престижних нагород у мистецтві Болгарії: нагороди Софії і ордена святих Кирила і Мефодія. За фільм «Овід» — ордена Командора від президента Італії.
9 СІЧНЯ — 95 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИХАЙЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЗАДНІПРОВСЬКОГО (1924–1980), УКРАЇНСЬКОГО АКТОРА
Якщо б вам випало мешкати побіля Театру імені І. Франка у Києві у 60–80-х роках минулого сторіччя, то ви обов’язково б звернули увагу на ставного красеня з буйною ледь сивою чуприною і виразним поглядом синіх очей, який часто-густо прогулювався у скверику тут же або сидів біля пам’ятника Каменяреві неподалік.
Усі місцеві, так би мовити, навіть далекі від захоплення театром чудово знали — це Михайло Задніпровський, прима Української драми. Ну а ті, хто відвідував театр, були в захваті від переконливої, навіть захопливої гри-перевтілення актора у численних виставах франківців.
Українська актриса, народна артистка України Наталія Сумська з’явиться в історичній драмі «Чорний ворон» за мотивами однойменного роману Василя Шкляра. Про це вона розповіла в інтерв’ю Укрінформу.
«Зараз я знімаюсь у повнометражному фільмі за романом Василя Шкляра «Чорний ворон», який створюється телеканалом «1+1» за підтримки Державного агентства з питань кіно. У мене там трохи містична роль провидиці, знахарки, лікувальниці Явдохи», — сказала Сумська.
На здобуття Премії імені М. Рильського, якою відзначають прозаїків і поетів за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів або за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу, цього року висунули 11 номінантів та 13 художніх творів.
Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».