Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Україна зобов’язана пояснити світу — чому вона це робить.
Українським спортсменам відсьогодні офіційно заборонено брати участь у будь-яких спортивних змаганнях на території Росії. Даний наказ підписав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він же і навів аргументи подібного рішення.
«Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ — про те, що відповідно до недавно прийнятого Закону України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» українські спортсмени не братимуть участі в будь-яких змаганнях, які проходять на території РФ.
Кияни поступаються «Лаціо» 0:2 і вилітають із Ліги Європи.
Київське «Динамо» програло вдома матчвідповідь 1/8 фіналу Ліги Європи італійському «Лаціо» 0:2 після вдалого виїзного поєдинку в Римі (2:2). Голи Лукаса Лейви і де Врея вивели «Лаціо» у чвертьфінал ЛЄ. Красномовний факт невдалого матчу киян — нуль ударів у площину воріт суперника.
Із перших хвилин «Динамо» віддало ініціативу. Якщо це був план Олександра Хацкевича, то чого кияни так нервували біля власних воріт? Гравці «Лаціо» легко проникали у карний майданчик господарів і створювали момент за моментом.
Українські паралімпійці завершили виступ на зимових Іграх у Кореї.
Зимові Паралімпійські ігри у Пхенчхані підійшли до кінця, українські спортсмени повернулися додому з 6-м місцем у загальнокомандному заліку та 4-м — за загальною кількістю нагород. Національна збірна виборола 22 медалі: по 7 золотих і срібних, 8 бронзових.
Востаннє українські спортсмени привозили додому 7 золотих нагород із Паралімпійських ігор у 2006 році.
28 БЕРЕЗНЯ — 80 РОКІВ
ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕСЯ (ОЛЕКСАНДРА) ВАСИЛЬОВИЧА ЛУПІЯ (1938), УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА, ЖУРНАЛІСТА
«Хто не чув про Україну,
Про її синів-героїв
І красу її чарівну,
Чисті води, ясні зорі?» — так запитує-стверджує поет нашу Вітчизну. І, знана річ, не лише цими рядками, а й усією своєю творчістю і самим життям. Адже професія його — письменник, а покликання — громадянин!
На спектаклях Полтавського академічного обласного театру ляльок, який зачаровує своїми виставами як дітлахів, так і дорослих, за його 80-річну історію виросло вже не одне покоління полтавців.
І навіть вступивши у доросле життя, чимало з них, як і в роки свого дитинства, поспішають до театру, на сцені якого вкотре розгортається казкове дійство.
Приходять уже з дітьми і онуками, щоб знову зануритись в атмосферу доброти, яка там панує, та зустрітися зі своїми улюбленими героями, котрі попри час не старіють і сумлінно відпрацьовують роками на сцені заслужені аплодисменти зали.
Антибіотики часто призначають лікарі при інфекціях, що виникли у пацієнтів після хіміотерапії.
Однак учені Медичного коледжу Джорджії в Університеті Августи дійшли висновку, що негативний вплив антибіотиків на мікробіоту кишечника стримує активацію Т-клітин, що борються з раком.
Науковці вважають, що пацієнтам для профілактики і лікування призначають занадто багато ліків. Таким чином Т-клітини, ключові агенти імунної реакції, стають менш активними і, отже, деякі методи лікування не досягають бажаного результату.
Модифікована гарнітура «Модіус», що використовує нейростимуляцію, допомагає людині скинути зайву вагу. Пристрій за типом навушників, через який проходить імпульс, активує гіпоталамус і змушує мозок «повірити» в те, що людина не голодна.
Носіння гарнітури дозволило зменшити жир у тілі людини на 44%, а м’язову масу — на 2 кг. Modius ефективно працював у 80% користувачів. При цьому кращі показники досягнуті у людей з активним і здоровим способом життя.
Науковці з Йоркського університету вирішили дізнатися, чи можуть люди із зайвою вагою бути здоровими і спортивними. У результаті проведеного дослідження учені з’ясували, що для здоров’я людей украй важливо регулярно займатися спортом, навіть якщо вони при цьому не худнуть.
У процесі експерименту фахівці перевірили, як на розвиток хвороб серця і судин серед осіб з ожирінням впливають кардіореспіраторні вправи.
Чи доводилося вам чути про нейропатію, що серйозно знижує якість життя хворих на неї? Можливо, й ні, а ось відчувати оніміння та слабкість рук і ніг, незрозумілий біль у кінцівках, на жаль, звична річ для багатьох літніх людей.
Що призводить до таких негараздів? Як упоратись із цією проблемою? Про це ми порадились із фахівцем — кандидатом медичних наук, доцентом Наталією БОЖЕНКО.
У науковому середовищі вже багато років говорять про шкоду недосипання. Ризик зіткнутися з різними захворюваннями у людей, які не відпочивають повноцінно, значно вищий, ніж у тих, хто проводить уві сні рекомендовану кількість годин. Нове дослідження підтвердило точними цифрами позицію вчених.
Спеціалісти запросили взяти участь в експерименті 164 людини. Усі добровольці заповнили анкети, пройшли медичне обстеження, їм визначили рівень стресу і тип темпераменту, а також з’ясували, які шкідливі звички є у кожного з учасників.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».