Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 24, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 09 Вересень 2016 18:03

Проблем не передбачається

Rate this item
(0 votes)

Проблем з призначенням субсидій на житловокомунальні послуги для українців у 2016–2017 роках не передбачається, повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.
«Жодних проблем з призначенням субсидій на 2016/2017 роки в органів соціального захисту не буде. Субсидії громадянам призначатимуться своєчасно, в повному обсязі, відповідно до вимог чинного законодавства», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що станом на 31 серпня цього року за субсидіями на житловокомунальні послуги до органів соціального захисту населення вже звернулося майже 6 млн домогосподарств.

Пресслужба уточнила, що домогосподарствам не потрібно буде з початком опалювального сезону повторно звертатися за призначенням субсидії на житловокомунальні послуги — «цю допомогу їм буде призначено автоматично».
«Насправді, протягом опалювального сезону 2016/2017 років, за прогнозованими розрахунками Мінсоцполітики, за призначенням субсидії на житловокомунальні послуги можуть звернутися не 9 млн, а лише 3 млн домогосподарств, тому що саме таку кількість звернень було опрацьовано органами соцзахисту населення протягом попереднього опалювального сезону 2015/2016 років», — додали у Мінсоцполітики.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».