Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Грудень 2014 16:36

Баріатрична хірургія підвищує чутливість смакових рецепторів

Rate this item
(0 votes)

Товстуни мають менш чутливі смакові рецептори, ніж люди з нормальною вагою. Однак баріатрична хірургія може підвищити їх смакову чутливість і допомогти скинути зайві кілограми, вважають учені зі Стенфордського університету.
У дослідженні взяли участь 88 пацієнтів з ожирінням, середній вік яких становив 49 років. Автор дослідження Джон М. Мортон помітив, що багато пацієнтів повідомили про зміни в сприйнятті смаку після баріатричної хірургії. Це дозволило також знизити зайву вагу і підтримувати її після операції.
Баріатрія — розділ медицини з лікування ожиріння. Хоча в цілому термін «баріатрія» можна правомірно використовувати щодо будь-яких способів зниження зайвої ваги (наприклад, дієтологія, медикаментозні способи лікування), проте вже склалося так, що коли говорять про баріатричні методики, перш за все мають на увазі хірургію зайвої ваги.
Експерти повідомили, що підвищення чутливості смакових відчуттів дозволяє позбавитися більшої кількості зайвих кілограмів і підтримувати результат тривалий час.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».