Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Грудень 2014 18:54

Наймолодша балерина

Rate this item
(0 votes)

На сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва зафіксовано нове досягнення у Книзі рекордів України, повідомляє i-pro.kiev.uа. Сертифікат про встановлення рекорду вручено Олександрі Черненко як наймолодшій в країні артистці балету, котра виконує головну роль у репертуарній виставі на професійній сцені.
Уперше в історії театру для виконання головної ролі у виставі залучено восьмирічну дівчинку, котра своєю дитячою щирістю виконання та відмінною професійною підготовкою внесла нові барви у виставу «Карнавал тварин» на музику Каміля Сен-Санса. Досі цю роль виконувала доросла балерина.


Олександра — учениця хореографічної школи-студії «Віртуоз». На пуантах танцює з п’яти років, хоча зазвичай юних балерин допускають до цього професійного взуття не раніше, ніж у десять років. Нині в її активі кілька Гран-прі всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Від 2012 року вона бере участь у балетних виставах Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва «Балетна абетка для дітей та їхніх батьків», «Карнавал тварин», «Спляча красуня» та «Про балет з усмішкою».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».