Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Вересень 22, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Грудень 2014 17:59

Якщо харчуватися у певний час, то можна контролювати вагу

Rate this item
(0 votes)

На думку каліфорнійських дієтологів, для підтримки стрункої фігури потрібно їсти в межах певного часового вікна — восьми годин. Це дозволить контролювати не тільки вагу, а й знизити ризик розвитку діабету 2 типу.
Учені провели експеримент на тваринах. Виявилося, що годування мишей жирною їжею, але з перервою 8 годин (наприклад, від 9-ї ранку до 5-ї вечора), зберігало здоров’я тварин і не давало їм набрати вагу, на відміну від контрольної групи. Навіть коли «вікно» годування огрядних мишей збільшили до дев’яти годин, вони змогли зменшити вагу тіла на п’ять відсотків за кілька днів. При цьому калорійність раціону не змінювалася.
На думку дослідників, у таких умовах організм запам’ятовує, коли йде прийом їжі, тобто він готується спалювати калорії, синхронізуючи травний тракт із роботою генів та інших елементів. Саме цей метод прийому їжі впливав на співвідношення шкідливих і корисних бактерій у тілі. А баланс бактерій дозволяє контролювати метаболізм.
Експерти відзначили, що коли не вдається харчуватися ідеально, то необхідно хоча б змінити час прийому їжі. Для тварин, як довів тест, існує безпечне вікно у 12–9 годин. І позитивний ефект зберігався навіть у ті дні, коли вчені дозволяли тваринам їсти все що завгодно.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».