Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Недiля Вересень 26, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Грудень 2014 16:24

Сучасні технології шкодять вашим дітям

Rate this item
(0 votes)

Сучасні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Причому підростаюче покоління дуже активно користується сучасними досягненнями.
З одного боку, це непогано — йти в ногу з часом. Однак фахівці вказують на те, що смартфони, планшети та соціальні мережі викликають у дітей сонливість і хронічне відчуття втоми.
Діти пізно лягають спати, мало відпочивають і відповідно швидко втомлюються. Підтвердженням цьому є експеримент, який провели вчені над підлітками у віці 10–12 років. Діти заповнили анкети і носили спеціальні прилади, які реєстрували час їхнього сну і неспання, повідомляє informing.ru.
Після цього фахівці проаналізували отримані результати і звернули увагу, що діти, які пізно лягали спати, дивилися до ночі телевізор або проводили час за комп’ютером, мали вранці поганий настрій, відзначалися неуважністю, страждали від сонливості.
Науковці рекомендують, щоб діти спали не менш як 9 годин на добу, а батькам настійно радять стежити за режимом їхніх чад.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».