Це цікаво
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Листопад 2014 19:08

Найбільша виставка про Елвіса Преслі

Rate this item
(0 votes)

У Лондоні відкриється найбільша виставка, присвячена життю і творчості легендарного короля рок-н-ролу Елвіса Преслі, повідомляє i-pro.kiev.ua. Всього експозиція налічує понад 300 експонатів, які зберігаються в музеї-архіві Елвіса Преслі в його маєтку в Гейсленді (штат Мемфіс, США).
Зокрема, відвідувачі виставки зможуть побачити знаменитий рожевий Cadillac Fleetwood 1955 року, перстень із діамантами у вигляді букв TCB (Taking Care of Business), гаманець із фотографією дворічної доньки Лізи-Марії, сценічні костюми, гітари та інші особисті речі музиканта.


Одними з організаторів виставки є дружина музиканта Прісцилла Преслі та їхня дочка Ліза-Марія Преслі. Директор музею у Гейсленді Енджі Маркіз зазначив, що всі речі, які будуть представлені на виставці, ніколи не перебували в архівах колекціонерів, а завжди були в маєтку, де Преслі провів більшу частину свого життя.
Експозиція відкриється у лондонському виставковому центрі О2 12 грудня і триватиме до 31 серпня 2015 року.

 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».