Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Листопад 2014 20:56

Найбільше графіті на будинку

Rate this item
(0 votes)

Графіті, яке нещодавно з’явилось у Києві на фасаді будинку № 29-а по вулиці Маршала Тимошенка, потрапило до Книги рекордів України, повідомляє life.pravda.com.ua. Малюнок зареєстровано як найбільше в Україні тривимірне реалістичне зображення на торці будинку, виконане в техніці стріт-арт.
Площа зображення — 345 кв. м. Автори роботи — художники київської Anozer studio. Ініціатором проекту був житловий комплекс Obolon Residences. Ідея малюнка з’явилася на хвилі масових ініціатив оболонців з утеплення фасадів будинків і розфарбовування їх у кольори національного прапора.

УКРАЇНЦІ ТА ІНТЕРНЕТ

Нині на одного українця припадає один підключений до Інтернету пристрій. Такими є дані дослідження, опублікованого Google, що посилається на TNS Infratest. Порівняно з минулим роком (0,7 пристрою на особу) все більше українців проводять час онлайн. Що ж стосується використання девайсів, то найбільше для виходу в Інтернет українці задіюють комп’ютери (52%), потім смартфони (24%) та планшети (7%). Більшість українських користувачів Глобальної мережі виходять в Інтернет кожного дня, й це справедливо для всіх вікових категорій.
Найчастіше респонденти онлайн купують авіаквитки (68%), бронюють готелі (52%), купують побутову техніку (49%), телевізори (44%), одяг (42%), квитки в кіно (23%). 45% користувачів використовують Інтернет, перед тим як зробити покупку та здійснити остаточний вибір.
Більшість українських респондентів (46%) переглядають відео онлайн для того, аби дізнатися щось нове. Ще 36% шукають в онлайн-контенті натхнення, 32% переглядають новини, 33% розслабляються, а 16% розглядають той чи інший продукт.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».