Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Листопад 2014 21:17

Наймолодший комп'ютерник

Rate this item
(0 votes)

П’ятирічний британський хлопчик Айан Куреші став атестованим професіоналом Microsoft, повідомляє life.pravda.com.ua. Він склав відповідний іспит у Бірмінгемському університеті. Тепер Айан — наймолодший у світі з тих, хто його склав. Попередній рекорд належав шестирічному Мехрозу Явару з Пакистану.
Хлопчик познайомився з комп’ютером, коли йому було три роки. Тато, ІТ-консультант, побачив інтерес сина, й облаштував для нього справжню комп’ютерну лабораторію та почав готувати до іспиту Microsoft Windows. Айану, як і будь-якій дитині, подобається грати в комп’ютерні ігри, але наразі його більше цікавить, як вони працюють.
Онлайн-тест, який склав хлопчик, зазвичай проходять молоді люди перед вступом до вишу або після його закінчення.

Перевіряються їхні знання про комп’ютерне обладнання, софт і те, чи розуміють вони, як працює Windows. Малий ще не вирішив, ким хоче стати, проте знає, що професія має бути пов’язана з математикою та комп’ютерними технологіями.

 

ПАМ’ЯТНИК АНДРІЮ МАЛИШКУ
У Київському парку імені Андрія Малишка, що біля метро «Дарниця», планують установити пам’ятник видатному українському поету, повідомляє kyiv.ridna.ua. Ініціатор проекту — відомий літературний та громадський діяч України Дмитро Павличко — впевнений, що такий пам’ятник потрібен у столиці, адже Андрій Малишко зробив значний внесок у літературний і культурний розвиток української нації.
«Гіпсова модель скульптури готова. Письменники, які добре знали Андрія Малишка, разом з автором скульптури Романом Захарчуком ретельно працювали над образом поета. Частина коштів у нас є, тож сподіваємося, що вже у травні-червні наступного року бронзовий пам’ятник Андрію Малишку висотою 3,5 м прикрасить цей парк», — зазначив Дмитро Павличко.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».