Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 13, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Листопад 2014 21:19

Мапа нашої мрії

Rate this item
(0 votes)

На ІХ форумі Art-Kyiv Contemporary, який проходить у «Мистецькому Арсеналі», можна побачити фрагменти масштабного проекту «Арт-намет». Повністю його планують представити від України на Венеціанській бієнале-2015, повідомляє kyiv.ridna.ua. У проекті задіяно всі області України. Його учасниками стали сотні людей різних категорій та соціальних статусів. Завдання полягало в тому, щоб намалювати свою мрію і своє бачення майбутнього країни.
«На форумі Art-Kyiv показуємо тільки фрагмент «Арт-намета», бо у нас немає приміщення, щоб показати його повністю, всю карту України — 24 м у висоту і близько 200 квадратів загальної площі. Для проекту ми використовували намети як із Майдану, так і з Антимайдану, але учасникам, де яка частина, ми не говорили. На мапі є Донецьк і Крим», — розповіла куратор проекту Євгенія Смирнова.


МАМАЙ ЄДНАЄ УКРАЇНУ
Виставку «Мамай єднає Україну» відкрили у Харкові в галереї «Мистецтво Слобожанщини» до Дня пам’яті жертв голодоморів, повідомляє radiokultura.org. В основі експозиції — колекція робіт українських художників, які експонувалися під час щорічних історико-культурологічних фестивалів «Мамай-fest» і передані на постійне зберігання до Музею історії Дніпродзержинська. Ці твори мають стати експозицією майбутнього Музею образотворчого й декоративно-вжиткового мистецтва «Козак Мамай», який заплановано відкрити на колишніх козацьких землях — у Кам’янському.
Родзинка нинішньої виставки — символічна мапа України, складена з 25 робіт згідно з існуючим адміністративно-територіальним поділом України.
Кожен твір відображає географічні й історико-культурні особливості краю, але всіх їх об’єднує спільне бачення майбутнього України.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».