Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Липень 19, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Грудень 2014 18:37

«Незламна»: фільм про українку-снайпера

Rate this item
(0 votes)

В Інтернеті з’явився перший офіційний трейлер до фільму «Незламна» Сергія Мокрицького, повідомляє life.pravda.com.ua. Навесні 2015 року вийде в широкий прокат воєнна драма про реальну історію українського снайпера Людмили Павличенко. На її бойовому рахунку значиться 310 знешкоджених ворогів. Людмила була першою з СРСР, хто тривалий час гостював у резиденції президента США та кого особисто приймала Елеонора Рузвельт.
Фільм став першим національним проектом, який узяв у дистрибуцію найбільший світовий мейджор «Двадцяте століття Фокс», зазначається на сторінці стрічки у соцмережі. Дія розгортається у 1937–1957 роках. Робота над фільмом теж зайняла чималий відрізок часу: підготовчий процес почався ще 20 грудня 2012 року, а самі зйомки стартували в Севастополі у листопаді 2013-го.
Свою стрічку режисер фільму Сергій Мокрицький називає мелодрамою. «У фільмі є серйозні батальні сцени... Але насамперед, це історія про дивовижну українську дівчину зі складною долею і про її трьох доленосних чоловіків», — наголошує режисер.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».