Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Липень 22, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Листопад 2014 18:58

Галерея у підземному переході

Rate this item
(0 votes)

У центрі Києва стіни підземного переходу під Європейською площею перетворили на своєрідну галерею, повідомляє moemisto.com.ua. Митці кількох творчих груп, об’єднані в ініціативу «Арт-інсталяція», розмалювали перехід патріотичними малюнками, серед яких зображення козака Мамая та Марусі Чурай.
«Ми залишили вільним трохи простору у підземному переході, щоб інші митці могли долучитися до нашого проекту. Наша мета — це, по-перше, подарувати малюнки в українському народному стилі столиці України. А по-друге, ми хочемо, щоб у середмісті Києва під землею з’явилася така народна художня галерея, куди приходитимуть серед інших учасники АТО і передаватимуть свої емоції через картини», — розповіла координатор групи «Арт-інсталяція» Анна Мовенко.
Крім учасників АТО, до творчого проекту мають намір залучити також переселенців із Криму і Донбасу.


НОВИЙ РІК ПО-УКРАЇНСЬКИ

Організатори прагнуть відновити давні традиції святкувань Нового року та започаткувати справжній український Новий рік. Передбачено, що зустріч 2015 року відбуватиметься у форматі традиційних українських святкувань, повідомляє i-pro.kiev.ua, посилаючись на повідомлення прес-служби КМДА.
На новорічній сцені виступатимуть українські виконавці під супровід Національного симфонічного оркестру «Київ Класік». Просто неба буде представлено ярмарок майстрів народної творчості, де кияни зможуть побачити унікальні вироби з усіх куточків України. У заповіднику «Софія Київська» буде відкрита резиденція Святого Миколая, постане місто льодяних скульптур і ще багато іншого.
«Новий рік на Софії» триватиме з 19 грудня 2014 року до 19 січня 2015-го та об’єднає Всеукраїнський фестиваль Святого Миколая, відкриття резиденції Святого Миколая, офіційне відкриття головної ялинки країни, святкування новорічної ночі та різдвяної «Країни мрій».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».