Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Липень 16, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 14 Листопад 2014 17:25

«Кохання-всесвіт» – гармонія двох начал

Rate this item
(0 votes)

У центрі столиці з’явилася нова визначна пам’ятка, повідомляє kyiv.ridna.ua. У парку Шевченка встановили незвичайну скульптуру Олександра Лідаговського з романтичною назвою «Кохання-Всесвіт» у вигляді жіночого і чоловічого силуетів, які тримають одне одного в обіймах. Ідея композиції проста і глибока одночасно: «Гармонія чоловіка і жінки — гармонія двох начал — ототожнюється тут із гармонією Всесвіту», — пояснює автор. За його словами, в майбутньому композицію планують підсвічувати.
Силуети виготовлено з нержавіючої сталі. Створювалася робота впродовж 2,5 місяця. Важить «Кохання» приблизно 400 кг. Для порівняння: скульптура Лідаговського «Рівновага» на бульварі Дружби Народів (більше відома серед киян як «Канатоходка»), виконана з бронзи і сталі, важить майже тонну. Нагадаємо, також серед улюблених киянами творів Олександра Лідаговського — «Драбина», що веде в небо, в парку на Русанівській набережній і «Любов-ріка» на Пейзажці.


3D-МАЛЮНОК У КИЇВСЬКІЙ ПІДЗЕМЦІ

У Київському метрополітені на станції «Театральна» відкрито панно у вигляді 3D-малюнка із зображенням театральної сцени, повідомляє i-pro.kiev.ua.
«Основна мета — подарувати місту та киянам нові позитивні емоції і найголовніше — привести станцію «Театральна» у відповідність з її назвою», — пояснює ініціатор проекту, директор компанії «Уолл Стріт» Дмитро Ніколюк.
«Метрополітен — місце, де кожен із нас проводить досить багато часу. Звичайно, першочергове завдання — безпечне перевезення пасажирів. Однак нам також хочеться, щоб людям було цікаво. Нині ми відкриті для новаторських ідей», — підтримав проект начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.
Компанія «Уолл Стріт» реалізувала проект «3D-сцена» на станції «Театральна» за спонсорські кошти без бюджетного фінансування.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».