Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Вересень 22, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 31 Травень 2019 17:14

Середня тривалість життя чоловіків в Україні – 66 років

Rate this item
(0 votes)

Середня тривалість життя українських чоловіків — 66 років, що на 11 років менше, ніж у країнах Західної Європи.
Про це заявив заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас під час національної конференції з неінфекційних захворювань, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Тривалість життя (у чоловіків. — Ред.) — лише 66 років. Це надзвичайно мало порівняно з країнами Західної Європи, це на 11 років менше.
За статистикою стоїть людська трагедія. Це впливає і на тих людей, які продовжують жити, зокрема на жінок. Вони продовжують жити тривалий час. Жити у самотності, не отримуючи підтримки чоловіків, фінансової підтримки, отже, живуть у бідності», — сказав Гігас.

За його словами, основними причинами високих показників смертності є неінфекційні хвороби, розвитку яких можна запобігти, дотримуючись здорового способу життя.
У свою чергу, глава бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт зазначив, що чоловіки в Україні живуть у середньому на 10 років менше, ніж жінки. «Це має величезний вплив на родини, суспільство та продуктивність», — зазначив Хабіхт.
Також, за словами міжнародних експертів, майже 30% чоловіків, які померли у 2017 році внаслідок неінфекційних хвороб, належали до працездатної вікової групи 30–65 років.
Імовірність померти у віці від 30 до 70 років в Україні значно вища, ніж в інших європейських країнах, і майже вдвічі вища для чоловіків, ніж для жінок. За словами експертів, 9 із 10 випадків смерті зумовлено неінфекційними захворюваннями.
Як повідомлялося, неінфекційні хвороби — рак, діабет, серцево-судинні захворювання, психічні розлади та хронічні обструктивні захворювання легенів — є провідною причиною смертності в Україні.
Розвитку неінфекційних захворювань можна запобігти, дотримуючись здорового способу життя, зокрема правильного харчування, активних фізичних навантажень, та при вчасному зверненні до лікарів за найменших симптомів хвороби.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».