Культура
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Серпень 04, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 04 Грудень 2015 07:39

Під заступництвом Богородиці

Rate this item
(0 votes)

У галереї сучасного сакрального мистецтва Іconart відкрилася виставка Оксани Романів-Тріски і Тараса Лозинського «Під заступництвом Богородиці», повідомляє i-pro.kiev.ua.
Образ Богородиці промовляє до нас з різних пам’яток — від давньовізантійських до сучасних. Виставка «Під заступництвом Богородиці» демонструє спроби двох львівських авторів — Оксани Романів-Тріски і Тараса Лозинського — відтворити цей образ у малюванні на склі. Традиційно ця техніка асоціюється з гуцульсько-покутським іконописом, з якого, зрештою, і виросли сучасні спроби художніх інтерпретацій.

ВІДКРИЙ УКРАЇНУ

У Музей історії міста Києва — виставка живопису Валентини Пилипенко «Відкрий Україну», повідомляє i-pro.kiev.ua. Головна мета експозиції — показати глядачу гарну, квітучу, мирну Україну, де кожна місцевість — дивовижна і неповторна. Колекція налічує 26 полотен, на кожному з яких зображено пейзаж однієї з областей України та АР Крим. Окрім того, у колекції є серія робіт, що розкривають життя української жінки.
Художниця говорить про свою творчість так: «Я народилася і виросла в Україні. Це — гарна країна з густими лісами, безмежними просторами морів і широких степів. І, звичайно, в Україні живуть чудові люди. Всю цю красу і почуття, які з любов’ю йдуть через моє серце, я намагаюся відобразити в моїх картинах. Своїми картинами я розповідаю про те, як прекрасне життя у всіх його проявах».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».