Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Липень 19, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 11 Липень 2014 03:00

Загарбане росіянами світова спільнота не визнає їхньою власністю

Rate this item
(0 votes)

До чого тільки не додумуються засоби масової інформації сусідньої держави, аби виправдати агресію і прибрати до рук анексовані території! Кілька днів тому вони поширили інформацію щодо ведення переговорів і підтримки ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації) приналежності Росії повітряного простору над Кримом. 

Брехню спростувала сама ICAO, про що на брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив міністр інфраструктури Максим Бурбак, заявивши, що позиція організації стосовно підтримки резолюції ООН щодо територіальної цілісності України незмінна. У цьому запевнили голову Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка генеральний секретар ICAO Раймонд Бенджамін та керівник європейського філіалу Луїс Алмейда під час неофіційної зустрічі.
За словами Дениса Антонюка, ICAO визнає Крим частиною України, а зона Чорного моря як була делегована Україні, так за нею й залишається. Відтак повітряний простір над півостровом та Чорним морем — виключне право державної авіаційної влади нашої країни.


Не збирається Україна дарувати ненаситному сусідові й морські порти Криму. Вона закриє їх для міжнародного судноплавства. Це стосується таких портів автономії, як Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта. Відповідний наказ від 16.06.14 за № 255 «Про закриття морських портів», зареєстрований у Мін’юсті 24.06.14, набере чинності після його офіційного опублікування.
Цей документ прийняли на виконання розпорядження Кабінету Міністрів «Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту» та відповідно до Порядку відкриття та закриття морських портів, затвердженого постановою Кабміну від 11.07.13 № за 495.
Прес-служба Міністерства інфраструктури нагадує, що Україна ще в середині травня повідомила Міжнародну морську організацію (IMO) про підготовлене рішення щодо закриття кримських портів у Криму.

Лариса ДАЦЮК

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗМІНИВ ГОЛОВУ АНТИТЕРОРИСТИЧНОГО ЦЕНТРУ І ПРОВІВ РОТАЦІЇ У КЕРІВНИЦТВІ СБУ
Президент України Петро Порошенко звільнив Василя Крутова з посади першого заступника голови Служби безпеки України, а також усунув його від виконання обов’язків керівника Антитерористичного центру.
Відповідні укази розміщено на сайті глави держави.
Замість Василя Крутова призначено Василя Грицака — він тепер буде першим заступником Валентина Наливайченка і головним в Антитерористичному центрі.
Іншим указом Президент звільнив із посади першого заступника голови СБУ — начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ Владислава Бухарєва.
На цю посаду призначений Юрій Артюхов, у свою чергу звільнений із посади начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області, де його змінить Михайло Глуговський.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
«Петро Порошенко підписав Закон № 1538-VII «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», — повідомляє прес-служба глави держави.
Підписаний документ поширює чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на сім’ї осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада проголосувала за цей закон 1 липня. Його підтримали 234 нардепи. 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».