Військо
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Сiчень 21, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 10 Жовтень 2014 03:00

Не стоять осторонь

Rate this item
(0 votes)

Ор­га­ні­за­ції То­ва­ри­ства спри­ян­ня обо­ро­ні Ук­раї­ни без­плат­но ре­мон­ту­ють ав­то­мо­бі­лі, ку­пу­ють бо­йо­ве спо­ря­джен­ня і на­да­ють ма­те­рі­аль­ну до­по­мо­гу по­ра­не­ним учас­ни­кам ан­ти­те­ро­рис­тич­ної опе­ра­ції.

Нині, коли наша армія відстоє територіальну цілісність країни, тисячі громадян, громадських організацій всіляко допомагають їй. Хто як може і чим може. Товариство сприяння обороні України теж не залишилося осторонь цієї благородної справи.
У місті Василькові, що на Київщині, нещодавно відбулося засідання бюро комітету Київської обласної організації, на якому було вирішено переказати усіма членами осередку одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. А працівники Богуславського спортивно-технічного клубу виділили кошти на придбання ліків для поранених у зоні АТО.


Найближчим часом силами фахівців Броварського СТК, який очолює М. Точка, буде відремонтовано і відправлено у війська кілька автомобілів.
— Вони і нам потрібні, але на фронті від цих автомобілів буде більше користі, — кажуть водії-інструктори, які у вихідні відновлювали КамАЗи.
У Рівненській обласній організації товариства теж вважають справою честі допомогти нашим захисникам. Її голова Сергій Кошин відвідав військовий госпіталь, де лікуються поранені військовики. Відтак Сергій Мефодійович ініціював надання солдатам і офіцерам, які перебувають у цьому медичному закладі, фінансової допомоги, а також самому госпіталю — на придбання діагностичної апаратури.
— За домовленістю з місцевими органами влади, наші рахунки використовуються для акумулювання благодійних коштів, призначених для допомоги українській армії, — говорить Сергій Кошин. Наприклад, на рахунок Радивилівської районної організації вже переказано понад 130 тисяч гривень, частина з яких витрачена на придбання бронежилетів, камуфляжної форми, взуття і термобілизни. Усе майно відправлено для бійців АТО — вихідців із Рівненщини.
Нещодавно адміністрація Світловодського спортивно-технічного клубу, що на Кіровоградщині, долучилася до благодійної акції проведення екскурсії для дітей, які змушені були залишити рідні домівки на Донеччині та Луганщині. За словами директора СТК Сергія Шеховцова, діти побували у яхт-клубі «Кристал», покатались під вітрилами, відвідали Спасо-Преображенський храм, інші відомі місця Кіровоградщини.
До речі, за рішенням загальних зборів практично всіх осередків товариства було переказано на потреби армії одноденний заробіток. Зважаючи на чисельність «особового складу» штатних працівників ТСО України, це сотні тисяч гривень.
Зараз у багатьох регіонах України наші співвітчизники опановують науку захищати Батьківщину. Працівники товариства, серед яких багато «афганців», зважаючи на власний бойовий досвід, активно включилися в цю роботу. Наприклад, у Знам’янському міському спортивно-технічному клубі для цього використовують стрілецький тир, спортивні майданчики, інші об’єкти. Щоб умови, за яких проходять заняття, максимально наблизити до реальних, тут створили блок-пост, що дозволяє тренуватись у стрільбі з різних положень. Учасники занять діляться на дві команди, одна з яких — у ролі терористів, а інша — захисників міста.
— До занять з вогневої, спеціальної підготовки залучаємо також офіцерів військового комісаріату, — розповідає директор Знам’янського МСТК Олександр Колебіденко, колишній воїн-«афганець». Більшість із тих, хто їх відвідує, служив свого часу в армії і знає, як поводитися зі зброєю. Але є й такі молоді люди, які ніколи не тримали в руках автомата, проте, якщо виникне така необхідність, підуть захищати свій край, своє місто. І наше завдання — дати їм хоча б мінімум необхідних знань.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».