Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Липень 05, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 17 Жовтень 2014 03:00

Уряд виділяє 7,3 мільярда гривень місцевим бюджетам на погашення їх заборгованості за ЖКГ перед опалювальним сезоном

Rate this item
(0 votes)

«Від­сьо­го­дні уряд по­га­шає бор­го­ві зо­бов’язан­ня міст, райо­нів, сіл за жит­ло­во-ко­му­наль­ні по­слу­ги, в то­му чис­лі за при­род­ний газ, то­му що тре­ба го­ту­ва­ти­ся до опа­лю­валь­но­го се­зо­ну», — по­ві­до­мив Прем’­єр-мі­ністр Ук­раї­ни Ар­се­ній Яце­нюк на за­сі­дан­ні уря­ду 8 жовт­ня.

«Уряд із сьогоднішнього дня розпочинає безпрецедентне погашення боргів за спожиті енергоносії по всій території України і виділяє 7,3 мільярда гривень місцевим бюджетам на погашення їхньої заборгованості за житлово-комунальні послуги», — заявив Прем’єр-міністр України.
Він додав, що 7 жовтня було ухвалене рішення відповідного профільного комітету і затверджено рішення уряду України.
Арсеній Яценюк нагадав, що згідно з постановою уряду, якщо протягом трьох днів іде зменшення температур нижче певного рівня, органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону: «Для цього рішення їм потрібне Міністерство енергетики і вугільної промисловості та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ».


«Ми готові до того, щоб у випадку зменшення температур забезпечити початок опалювального сезону, як це не складно», — підкреслив Глава уряду.
Водночас, наголосив він, повинні виконуватися ліміти: «Нам треба перезимувати. І ми перезимуємо, якщо будемо злагоджено і спільно працювати».
«Зараз дуже важливо, щоби відповідальність була на всіх ланках, на всіх рівнях. Ситуація складна, і тому треба приймати складні рішення, але правильно їх виконувати», — сказав Арсеній Яценюк.
Він повідомив, що відбулося декілька нарад щодо ситуації з енергопостачанням у Києві.
Прем’єр-міністр нагадав, що уряд надав 1,8 мільярда гривень на підтримку столиці.
Він звернувся до міністра фінансів Олександра Шлапака «оформити 835 мільйонів гривень розрахунків міста Києва по боргах за споживання природного газу»: «Якщо є борги, то зрозуміло, що в тому числі не включають у деяких районах гарячу воду. Уряд узяв на себе погашення частини боргів».
Глава уряду також звернувся до міністра фінансів із тим, щоб відсьогодні до кінця завершити всі розрахунки за борговими зобов’язаннями міста Києва на суму 1 мільярд 125 мільйонів гривень.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».