Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Сiчень 22, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 17 Жовтень 2014 03:00

Опалювальний сезон розпочнеться 1 листопада

Rate this item
(0 votes)

В опалювальний період у квартирах українців температура буде не нижчою за 18°С.
Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
«Установлений температурний режим у квартирах — не нижче 18°С тепла. І ми сподіваємося, що всі ті заходи, які уряд вжив для економії газу і сталого проходження опалювального періоду, дозволять забезпечити потрібний температурний режим», — наголосив Андрій Білоусов.
Він запевнив, що опалювальний період розпочнеться 1 листопада, а якщо різко похолодає, то тепло зможуть дати й раніше.
Укр­ін­форм

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

«Третина переселенців працездатного віку (76 тис. осіб) зосереджена в трьох регіонах, які межують із зоною АТО (Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області). Переміщені особи працездатного віку також розміщуються і в самих регіонах, де проводиться АТО. Так, у Донецькій області — 15% (29 тис. осіб) та в Луганській — 14 тис. осіб, або 7%», — повідомила міністр соціальної політики Людмила Денісова під час розширеної наради за участю керівників обласних департаментів соціального захисту населення, центрів зайнятості та управлінь Пенсійного фонду України.
Ураховуючи ці факти, міністр зобов’язала Державний центр зайнятості вирішити в цих регіонах питання щодо кадрового забезпечення місцевих підрозділів центрів зайнятості.
Л. Денісова наголосила на потребі роз’яснювати основний перелік усіх послуг та можливостей, які пропонуються для працевлаштування осіб, а також використовувати всі мобільні засоби та виїзди до місць компактного тимчасового проживання переселенців.
«Особливу увагу потрібно приділяти не регіональному рівню, а саме місцевому, на який здійснюється найбільше навантаження. І не лише кадровому забезпеченню, а й матеріально-технічному ресурсу»,— підкреслила Л. Денісова.
Ще одним завданням, за словами міністра, є інформування переселенців про можливість працевлаштування навіть за умови нерозірвання трудових відносин на підприємствах, розміщених у зоні АТО. Це — робота за сумісництвом, на умовах цивільно-правової угоди, що не вимагає наявності трудової книжки.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».