Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Грудень 04, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 20 Липень 2018 12:01

Служба зайнятості запустила нові сервіси

Rate this item
(0 votes)

Служба зайнятості запровадила нові електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям із використанням інтернет-технологій.
Про це у коментарі Укрінформу повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

«Державна служба зайнятості України прагне зробити послуги максимально доступними та комфортними, тому ми активно впроваджуємо електронні сервіси для роботи з клієнтами», — розповів Білич.

Прикладом цього, за його словами, є відкриття на початку року нового веб-сайта Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (https://www.dcz.gov.ua), який відтепер має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні.
«Ми працюємо над урізноманітненням та збільшенням кількості послуг, які має змогу отримати кожен охочий — як роботодавець, так і безробітний. Тому ми застосовуємо сучасні онлайн-сервіси, сучасні форми, методи і підходи до роботи», — зауважив Білич.
Так, за його словами, для оперативної та вигідної співпраці роботодавців зі Службою зайнятості є можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований насамперед на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі Службою зайнятості.
Такий кабінет є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, що надає можливість роботодавцям подати звітність до центру зайнятості в режимі онлайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, а також перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі Служби зайнятості.
Окрім цього, «Електронний кабінет» допомагає роботодавцю здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, переглянути актуальні резюме шукачів роботи та виконати безліч інших функцій.
Білич поінформував, що для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутися до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися, та отримати доступ до послуг на сайті Державної служби зайнятості.
Також, за його словами, для тих, хто шукає роботу, створено «Електронний кабінет безробітного». Тут зареєстрований безробітний має змогу створити власне резюме, підібрати роботу, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання. Завдяки електронній черзі реєстрації можна дистанційно записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту.
Директор КМЦЗ зазначив, що власник кабінету може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування Служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме Служба зайнятості, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».