Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Серпень 05, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 16 Лютий 2018 11:28

Прозорий офіс

Rate this item
(0 votes)

Уряд за­без­пе­чив мож­ли­вість ство­рен­ня та функ­ціо­ну­ван­ня цен­трів на­дан­ня со­ці­аль­них по­слуг у фор­ма­ті «Про­зо­рий офіс».
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 7 лютого без обговорення.
Як повідомляється на Урядовому порталі, уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 779», реалізація норм якої забезпечить створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, у форматі «Прозорий офіс».

Зазначається, що таке рішення також сприятиме наданню послуг у сфері соціального захисту населення на якісно вищому рівні, без черг та в установлені законодавством строки.
Зазначена постанова прийнята відповідно до середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року, яким передбачається створити мережу центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».