Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Липень 15, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 20 Липень 2018 17:31

Мінус 10% ваги вирішує проблеми із серцем

Rate this item
(0 votes)

Тисячі пацієнтів із надмірною вагою можуть побороти небезпечний стан, викликаний нерегулярним скороченням серця, якщо скинуть 10% своєї маси тіла.
Це довели дослідники з Університету Аделаїди і Південно-Австралійського інституту медичних досліджень.
Учасники з надмірною вагою і ожирінням, які скинули 10% своєї ваги, зупинили прогресування захворювання. Вони відчували менше симптомів, вимагали менше лікування і показали кращі результати відновлення.

Доктор Міддлдорп підтвердив, що прогрес фібриляції передсердь має прямий зв’язок зі ступенем утрати ваги. Лікарі визнають, що позбавлення від зайвих кілограмів може бути альтернативою хірургії або лікам.
Пацієнти з діагнозом фібриляції передсердь (AF) — найпоширеніша група із симптомами порушеного серцевого ритму. Стан викликано аномальними електричними імпульсами в одній або всіх чотирьох легеневих венах, що ведуть від легенів до серця.
Ці додаткові імпульси перевищують природний ритм серця, змушуючи його битись аномально швидко і викликаючи такі стани, як серцебиття і запаморочення.
Діагностика і лікування є життєво важливими, оскільки залишена без лікування фібриляція може змусити кров стікати у серце, а не накачуватися, що може викликати утворення згустків.
Якщо згустки переміщуються у мозок, вони можуть блокувати кровопостачання, викликати інсульт, призвести до серцевої недостатності.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».