Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
За підсумками спортивного січня біатлоністку Ірину Варвинець із Чернігова визнано кращою спортсменкою місяця в Україні.
Особистий наставник спортсменки Микола Зоц та старший тренер жіночої біатлонної команди України Урош Велепець стали кращими тренерами січня, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК.
СУПЕРБОКС СЬОГОДНІ І МОЖЛИВІ СКАНДАЛИ ЗАВТРА
Як завжди буває після великої спортивної події, після закінчення бою Усик — Брієдіс залишилося відчуття легкого смутку. Ще недавно очікування свята було попереду, а тепер залишився тільки післясмак, смакування відеотрансляції.
Тому зараз корисно згадати, що було, а також заглянути у найближче майбутнє.
Це може бути викликано нестачею вітамінів в організмі. Виправити проблему нескладно. Головне — додати до раціону продукти, які містять необхідні для хорошої пам’яті і концентрації вітаміни.
Вітамін В1. При нестачі цього вітаміну людина постійно відчуває себе втомленою, вона схильна до депресії і страждає від безсоння. Щоб отримувати необхідну кількість вітаміну В1, необхідно додати до раціону арахіс, волоський горіх, фундук, неочищені злаки і м’ясо.
Вітаміну С під силу в лабораторних умовах знищити резистентні культури мікобактерій туберкульозу. Такого висновку дійшли фахівці з Медичного коледжу ім. Альберта Ейнштейна (Ізраїль).
Науковці стверджують, якщо до класичної терапії туберкульозу додати вітамін С, то ефективність лікування значно збільшиться, а його тривалість скоротиться.
У 40% випадків людину можна позбавити від хронічного болю у спині за допомогою антибіотиків. Такою сенсацією поділилися фахівці, які працюють в університетах Бірмінгема і Південної Данії. Результати дослідження були розміщені в European Spine Journal.
Науковці, котрі працюють у сфері неврології, зазначають, що відкриття їхніх колег заслуговує на Нобелівську премію. Дослідники виявили зв’язок між постійними болями в спині та інфекцією, яку провокує бактерія, що викликає вугровий висип. Ученим удалося з’ясувати, що антибіотики, які призначають при лікуванні цієї інфекції, здатні взяти гору над хронічним болем у спині й усунути супутні йому проблеми.
Відкриття унікальне тим, що терапія антибіотиками може замінити хірургічне втручання, за допомогою якого традиційно усувають хронічні болі в спині. Якщо наступні випробування зможуть підтвердити ефективність результатів дослідження європейських фахівців, то велика кількість людей зможе позбутися від болів, які переслідують їх протягом тривалого часу і не дають жити повноцінним життям.
У підсумку першого дослідження вчені виявили, що в 40% випадків бактерії, які з’являються в зміщених міжхребцевих дисках, є причиною запальних процесів і, відповідно, больових відчуттів.
Раніше вважалося, що подібні бактерії мало пов’язані з виникненням болю в спині. Однак лікування антибіотиками хворих із контрольної групи виявилось ефективним на 80%.
Ярослав ШЛАПАК, Укрінформ
Наш знаменитий теледоктор Євген Комаровський, улюбленець матусь і маленьких дітей, уже нас усіх попередив, що кір, звичайно, дуже погано, але коклюш без щеплень — просто катастрофа.
Що ж таке коклюш по суті і як із ним боротися? Про це ми розпитали фахівця-епідеміолога кандидата медичних наук, доцента Ірину БАЙДАЛКУ.
— Коклюш — це інфекція дихальних шляхів, яка сама по собі дуже заразна. У багатьох хворих недуга супроводжується надзвичайно сильним кашлем із подальшим глибоким вдихом, що супроводжується свистом і хрипами.
Наш співрозмовник — Сергій Бедусенко є музичним обличчям радіоканалу «Культура», він — автор радіозаставок і значною мірою впливає на музичну політику каналу.
Бедусенко підійшов до того, що його рок-опера «Ярослав Мудрий» на власне лібрето врешті знайде втілення в Театрі на Подолі, яким керує народний артист України Віталій Малахов.
Новий роман «До Крайніх Меж» нашого гостя успішно освоює літературний простір.
У Національному цирку знову аншлаг! Це й не дивно, адже цирк підготував цікаву інтернаціональну програму. Вона вражає яскравістю, високим професіоналізмом, екстримом, від якого перехоплює подих.
Тенденції світового цирку змінилися: раніше артисти захоплювалися постановками номерів, нині віддають перевагу трюкам. Ущерть насичений сміливими, карколомними трюками і «Смугастий рейс».
У новій програмі заслужений артист Узбекистану, лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів Туйчи Хан відтворив унікальний, супернебезпечний трюк відомого ілюзіоніста Гаррі Гуддіні «Звільнення під водою».
У великому й багатогранному комплексі флагмана авіабудівної галузі України — державного підприємства «Антонов» — однією з важливих складових є його авіатранспортний підрозділ (АТП), котрий широко відомий на світовому ринку вантажних перевезень як авіакомпанія «Авіалінії Антонова».
Основою її крилатого флоту є сім «Русланів» — літаків «Ан-124-100» у різних модифікаціях.
Яка на сьогодні криміногенна ситуація в армії? Чи правда, що армійці гинуть не лише від ворожих куль, а й інші чинники вкорочують їм життя? Якими військовими силами представлена сьогодні Російська Федерація на Донбасі? Чи може так статися, що нинішні її керманичі з часом можуть опинитися на лаві підсудних і судитиме їх Гаазький трибунал?
На ці та інші запитання ми попросили відповісти заступника генерального прокурора України — головного військового прокурора України генерал-полковника юстиції Анатолія Матіоса.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».