Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Серпень 04, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 29 Липень 2016 12:19

У проекті трудового кодексу України не передбачено збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень

Rate this item
(0 votes)

Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України (да­лі — про­ект ТК), яка потребує спростування.
Зокрема, зазначається, що положеннями цього законопроекту передбачається збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень порівняно з нормами чинного Кодексу законів про працю України.
Заступник міністра Віктор Іванкевич підкреслює, що таке твердження не відповідає дійсності з огляду на наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 50 Кодексу законів про працю України нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Водночас положеннями ст. 130 проекту ТК, зокрема встановлено, що нормальна тривалість робочого часу становить 40 годин на тиждень.
Для окремих категорій працівників, визначених ст. 131 проекту ТК, встановлюватиметься скорочений робочий день.
Зокрема, зазначеною статтею передбачено, що скорочений робочий день встановлюється:
1) для працівників віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років — 36 годин на тиждень, для осіб віком від п’ятнадцяти до шістнадцяти років — 24 години на тиждень;
2) для працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці, — не більш як 36 годин на тиждень.
Крім того, цією статтею встановлено, що тривалість робочого часу учнів, які працюють у вільний від навчання час, не може перевищувати 12 годин на тиждень для осіб віком до шістнадцяти років і 18 годин на тиждень для осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років. Законами може встановлюватися скорочений робочий час для окремих категорій працівників (учителів, лікарів та інших).
Статтею 138 проекту ТК встановлено, що тривалість щоденної роботи в межах робочого тижня повинна бути, як правило, однаковою. Колективним договором, а якщо він не укладався — нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), тривалість щоденної роботи може бути продовжена, але не більш як до десяти годин за умови дотримання тижневої норми робочого часу, визначеної законом.
Враховуючи викладене, положеннями законопроекту не передбачено збільшення нормальної тривалості робочого часу на тиждень порівняно з аналогічними нормами Кодексу законів про працю України.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».