Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Липень 15, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 08 Червень 2018 13:45

Визнано ефект вакцини проти раку мозку

Rate this item
(0 votes)

Після 11 років випробувань науковці зробили висновок, що вакцина, створена проти агресивного раку мозку — гліобластоми, може продовжити життя пацієнтів на кілька років.
Вакцина діє з використанням імунних клітин пацієнта, спрямованих на боротьбу з пухлиною.
Після стандартного лікування гліобластоми — операції, наступної променевої терапії та хіміотерапії — пацієнти живуть у середньому 15–17 місяців.

Новий препарат, який вводили на додачу до стандартної допомоги, дозволить продовжити життя пацієнтам у середньому від 23 місяців до 7 років. Майже третина з них прожила в середньому 40,5 місяця після операції. Є група, яка збільшила тривалість життя до 7 років.
Лікарі вважають, що з’явилася надія для людей із таким діагнозом і стався серйозний прорив у лікуванні пацієнтів із гліобластомою, які протягом десятиріч не отримували проблисків надії на нове лікування.
Зараз науковці мають намір провести подальший аналіз отриманих даних і більше нових досліджень у цій галузі, щоб з’ясувати роль, яку імунотерапія може зіграти в боротьбі з раком мозку.

Ярослав ШЛАПАК, Укрінформ

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».