ART-мозаїка
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Вересень 22, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 21 Серпень 2014 19:23

До Києва вперше приїде AEROSMITH

Rate this item
(0 votes)

Прославлені американські рокери Aerosmith уперше за всю історію їхніх гастролей приїдуть в Україну. У Києві, в НСК «Олімпійський», вони гратимуть 21 травня в рамках туру The Global Warming World Tour, повідомляє moemisto.com.ua. Гурт Aerosmith 2001-го включено в «Зал слави рок-н-ролу». За версією журналу Rolling Stone вони входять до сотні найкращих музикантів усіх часів. 

1973 року гурт записав дебютний однойменний альбом. У 1975-му вийшов альбом Toys in the Attic, який вважають переломним для Aerosmith і таким, що зробив їхню музику улюбленою для всієї Америки, а гурт — гідними конкурентами Led Zeppelin і The Rolling Stones. Головним хітом Aerosmith у 90-ті стала музична тема з фантастичного фільму «Армагеддон» — I Don’t Want to Miss a Thing. За 43 роки американська рок-п’ятірка випустила 15 студійних альбомів, які розійшлися світом накладом понад 150 млн примірників. В активі Aerosmith понад 30 престижних нагород, у тому числі чотири премії «Греммі».
На концерті група порадує шанувальників своїми найкращими хітами, серед яких Crazy, Livin’ on the Edge, Cryin, Walk This Way, Dream On, Pink, I Don’t Want to Miss a Thing та інші, а також піснями з альбому Music from Another Dimension, що вийшов торік восени.

НАЗВАНО ВОЛОДАРЯ ПРЕМІЇ КОНРАДА-КОЖЕНЬОВСЬКОГО
Таня Малярчук стала лауреатом літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського-2013, повідомляє life.pravda.com.ua. Авторка не була присутньою на нагородженні. Вона дізналася про перемогу телефоном від голови журі — директора Польського інституту в Києві Ярослава Ґодуна. У подарунок вона отримає 3000 євро та право на піврічне стажування в Польщі у рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща Gaude Polonia.
Таня Малярчук народилася 1982 року в Івано-Франківську. Закінчила Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, за фахом філолог. Її оповідання й есеї перекладені польською, румунською, німецькою, англійською, російською та білоруською мовами. Мешкає у Відні.
Премія Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року Польським інститутом у Києві й вручається раз на два роки. Присуджується українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво, за послідовність у реалізації творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів та універсальність послання. Лауреатами премії попередніх років були Тарас Прохасько (2007), Сергій Жадан (2009) і Наталка Сняданко (2011).

«ЧЕРВОНА РУТА» ШУКАЄ МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ
У 2014–2015 роках відбудеться ХІV Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», який складається з двох етапів — відбіркового і фінального, повідомляє 
i-pro.kiev.ua. 2014-го з березня по грудень пройдуть 27 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах та АР Крим. У них візьмуть участь понад 5000 осіб — гуртів і солістів. У кожній області будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2015 року.
Мета відбіркових конкурсів — здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. Фестиваль є некомерційним і має культурно-просвітницький характер. Участь у конкурсах «Червоної рути» не потребує від учасників жодних вступних внесків та інструментальної фонограми, що робить фестиваль доступним для всіх молодих музикантів. 

 

 

 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».