Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Нещодавно МОЗ України повідомило: епідемічні пороги перевище$ но у 9 областях, утім, епідемії грипу немає. На жаль, від цієї хвороби загинуло вже двійко українців, а щотижня на грип та ГРВІ занедужують понад 200 тисяч людей. Тож фахівці вважають, що дуже важливо вакцинуватися, щоб отримати захист від грипу і тяжких ускладнень. Проте поки що успіхів тут небагато — лише понад 138 тисяч українців зробили щеплення від грипу. Навряд чи у цій справі будуть істотні зрушення — інерція величезна. Однак існують й інші методи боротьби та профілактики захворювання. Саме про них ми й попросили розповісти фахівця — лікаря-епідеміолога Галину Сіренко.
Степан Андрійович Бандера народився 1 січня 1909 року в галицькому селі Старий Угринів, на території королівства Галичини і Лодомерії, що входило до складу Авсро-Угорської імперії.
Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України відомий не тільки на теренах України, а й за кордоном. Він є учасником багатьох фестивалів і конкурсів, його артисти виступають і на міжнародній арені. А також у розташуванні армійських підрозділів — учасників операції Об’єднаних сил на сході країни. Про історію цього колективу, сьогодення розповідає художній керівник Ансамблю — головний диригент, полковник Дмитро Антонюк.
Щоразу напередодні Нового року в суспільстві виникає дискусія про доцільність використання живих і штучних ялинок на зимові свята. Засоби масової інформації радо розкручують цю тему, стаючи на бік то одних, то інших прихильників новорічного деревця. Насправді дискутувати немає сенсу, оскільки свої плюси й мінуси мають обидва вподобання.
В Івано-Франківську після дворічної перерви відновили конкурс на найкращу новорічно-різдвяну атрибутику. Окрім дідухів і павуків, майстри вперше показали вертеп із соломи з двометровим янголом. Про різдвяні традиції, обереги та секрети їх виготовлення дізнавався кореспондент Укрінформу.
В обласному центрі на Ворсклі головна ялинка міста запалила свої святкові вогники 19 грудня. В день, коли вшановують пам’ять Миколая Чудотворця.
Українська теплова генерація визнана найдорожчою у світі. У 2018 році середній тариф за мегават-годину становить $70, в той час як в інших країнах він на порядок нижчий.
Приміром, тариф для ТЕС у Великобританії, Південній Кореї, Японії становить від $50 до $60 за МВт/год, в Ін(донезії — менше $40 за МВт/год.
Цю новину перепостили чи не всі вітчизняні засоби масової інформації, посилаючись на дані незалежного фінансового аналітичного центру Carbon Tracker. Звіт складено на основі даних компаній про собівартість виробництва теплової енергії, яка включає в себе вартість палива.
Експерти констатують, що нинішній рік був складним для нашої країни, та нічого катастрофічного не сталося, незважаючи на політичний контекст і проблеми світової економіки.
Чинність пілотного проекту «Рука допомоги» потрібно продовжити на 2019 р. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час підсумкової конференції, що відбулася 13 грудня 2018 р. у Львові.
Латвійська влада запровадила обов’язок вивчення латвійської мови у школах для російської меншини, де навіть учителі не демонструють вільного володіння цією мовою.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».