Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Чемпіон WBA в легкій вазі український боксер Василь Ломаченко потребує операції на плечі.
Василь Ломаченко пошкодив плече 12 травня під час титульного поєдинку з венесуельцем Хорхе Лінаресом. Про це боксер повідомив у своєму Instagram. Василь Ломаченко, зокрема, зазначив, що відчув пошкодження ще у другому раунді, але не хотів розчаровувати своїх уболівальників.
«Я відразу зрозумів, що щось не так з моїм плечем, але я не міг розчарувати своїх шанувальників виправданнями. Дякую за переважно добрі слова, які я вже отримав. Я повернуся на ринг цього року», — написав Ломаченко.
Мадридський клуб укотре довів свою силу, скориставшись проблемами суперника.
Київський фінал Ліги чемпіонів увійде в історію. Саме на НСК «Олімпійський» мадридський «Реал» утретє поспіль переміг у ЛЧ. У новітній історії турніру такого ще не було.
Мало того, «Реал» виграв 9-й єврокубковий фінал поспіль. Унікальне досягнення. Укрінформ спробував розібратися, чому «Реал» переміг і цього разу та чого не вистачило для успіху «Ліверпулю».
3 ЧЕРВНЯ — 90 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОСТЯНТИНА ПЕТРОВИЧА СТЕПАНКОВА (СПРАВЖНЄ ПРІЗВИЩЕ — ВОЛОЩУК) (1928–2004), АКТОРА ТЕАТРУ І КІНО,
ПЕДАГОГА, НАРОДНОГО АРТИСТА СРСР
Доля Костянтина Петровича була надзвичайно непростою. Народився він 3 червня 1928 року в українській родині. Батько майбутнього актора Петро Волощук був священиком, якого разом із дідусем актора у 1937 році репресували та розстріляли.
А мама, аби дати шанс своєму синові виплутатися з обставин, що склались, і прожити життя без тавра «син ворогу народу», знайшла йому опікунів в Умані та віддала Костя на виховання, змінивши йому прізвище на своє дівоче Степанко(в). Разом із Костиком опікунам мати віддала і свій будинок в Умані.
Олександра Пренко — заслужений майстер народної творчості України, керівник гуртка «Килимарство» при Центрі естетичного виховання «Росток», що у Кропивницькому, автор розробки тканої площинної та об’ємної ляльки.
Своє мистецтво пропагує в Україні і світі. Лише цього року побувала на виставках і фестивалях у Голландії, Словенії, Болгарії, Угорщині, Латвії, Білорусі...
— Пані Олександро, Ваше дитинство досить цікаве й неординарне: Ви народилися на Кавказі...
Якщо кров’яний тиск вищий за 140/90 мм рт. ст., значить, він є підвищеним, заявляють фахівці. Боротися з ним необхідно медикаментозно, зміною способу життя або іншими методами.
При цьому є продукти, які також допомагають впоратися із силою накачування крові, яка поступово призводить до серцевих захворювань, хвороб нирок, інсультів.
Такими природними ліками є буряковий сік і плоди гуави. Щоб тиск упав, досить 250 мл соку на день або 500–800 г гуави.
Цілющий вплив у буряках має дієтичний нітрат, спожитий у свіжому вигляді. За словами вчених, наше тіло перетворює нітрати на оксид азоту, що сприяє зниженню артеріального тиску.
Результати нового дослідження показали, що флавоноїди, які є природними хімічними сполуками, знайденими у фруктах і овочах, можуть допомогти сповільнити вікове погіршення функції легенів.
Флавоноїди — це клас рослинних поліфенолів, які виконують чимало функцій. У ролі пігментів рослин вони відповідальні за яскраві кольори фруктів і овочів. Крім того, вони привертають запилюючих комах і регулюють ріст клітин.
Різні наукові роботи показують, що флавоноїди, котрі містяться у продуктах харчування, мають велику кількість переваг для здоров’я людини.
На Європейському конгресі щодо ожиріння у Відні світові вчені представили результати своїх досліджень з проблеми ожиріння людей середнього та похилого віку.
Цікаве дослідження було проведене науковцями Erasmuc MC Rotterdam у Нідерландах, які вважають, що головне для запобігання надмірній вазі — скорочення споживання м’яса і збільшення овочів. Дослідники вирахували, що високого ефекту можна досягти шляхом заміни 50 г м’яса на день на 200 г овочів.
Хоча попередні дані свідчать про те, що вегетаріанські дієти можуть знизити ризик надмірної ваги, дослідники говорять, що менш екстремальні зміни також можуть мати значні переваги.
Біль у суглобах — дуже поширена проблема, що виникає з різних причин. Він може бути викликаний різним станом здоров’я, включаючи артрит, проблеми зі спиною, старі травми, хворобу або пошкодження нервів. У літніх людей це зазвичай ознака остеоартриту.
Залежно від болю деякі фахівці у сфері охорони здоров’я рекомендують вживати добавки, зокрема колаген.
За словами дієтолога доктора Джоша Токсо, колаген — це тип білка, який міститься у наших тілах і допомагає будувати суглоби, зміцнює сполучну тканину. Він містить 19 різних амінокислот, будівельних блоків білків, які відіграють важливу роль для підтримання здоров’я.
Ці запитання ми часто ставимо, особливо після 60 років. Чому ж виникають такі проблеми і як із ними боротися? Про це ми розпитали фахівця — флеболога, лікаря вищої категорії Олега СЛАБОГО.
— Неприємні відчуття і біль у ногах можуть мати різні причини. Це можуть бути серйозні захворювання, такі як варикозне розширення вен нижніх кінцівок, трофічні виразки або хвороба хребта, нервової системи.
Болі у ногах можуть виникати при захворюваннях кісток і суглобів, м’язів і сухожиль, лімфатичних вузлів і судин. Нерідко ці захворювання супроводжують одне одного.
11 ЧЕРВНЯ — 65 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІТАЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА БІЛОНОЖКА (1953), УКРАЇНСЬКОГО ЕСТРАДНОГО СПІВАКА, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ
Віталій Білоножко народився 11 червня 1953 року в селі Слобода на Сумщині. Паралельно із загальноосвітньою середньою школою закінчив музичну семирічну школу за класом акордеона. Брав активну участь у художній самодіяльності району та області.
Навчався в Сумському музичному училищі на диригентсько-хоровому факультеті та у Київській державній консерваторії за класом вокалу у народного артиста УРСР Костянтина Огнєвого.
Закінчивши музичне училище, Віталій працював у Чернігівській філармонії, служив в армії — у Київському військовому окрузі в десантних військах. Під час служби в армії Віталій Білоножко був й учасником Ансамблю пісні і танцю Київського військового округу.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».