Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Кількість команд — учасниць української Прем’єр-ліги можуть збільшити з 12 до 16.
Про це йшлося на прес-конференції після засідання представників клубів УПЛ, повідомляє XSPORT.
Оновлений формат чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги може бути втілений у життя починаючи із сезону-2019/20. Керівники ліги повинні прийняти остаточне рішення щодо розширення турніру до зимового міжсезоння.
Зазначимо, що формат із 16 командами не новий для української Прем’єр-ліги.
10 листопада Олександр Усик проведе у Манчестері на Manchester Arena свій перший захист титулу проти британця Тоні Беллью.
Бій за пояси українця за версіями WBC, IBF, WBO і журналу The Ring розсудить Террі О’Коннор із Великої Британії.
Нагадаємо, у липні 2018 року у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії чемпіон WBO і WBC Олександр Усик здобув перемогу над Муратом Гассієвим і отримав пояси IBF і WBA.
Футболісти донецького «Шахтаря» поступилися 7 листопада в гостях «Манчестер Сіті» (0:6) у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.
М’ячі на «Етіхад Стедіум» у «Манчестер Сіті» забили Давід Сільва (13-а хвилина), Габріел Жезус (24, 72 — обидва з пенальті, 90+2), Рахім Стерлінг (49) та Ріяд Марез (84), повідомляє Укрінформ.
З приводу кокосової олії все ще тривають дискусії, тому не дуже зрозуміло, чи є вона корисним або ж небажаним продуктом.
При цьому деякі прихильники цього екзотичного продукту вважають його основним жиром на кухні. Прагнучи схуднути і бути більш здоровим, такі люди включають його у більшість своїх страв, використовують для волосся, обличчя та тіла.
Якщо ви любите карі, то підвищення рівня цукру вам не загрожує, наголошують учені.
Карі — відмінний вибір для пацієнтів із діабетом, щоб уникнути стрибків глюкози, переконана дієтолог доктор Сара Брюер.
За її словами, їжа може містити й інші спеції, які виявляються дуже корисними, щоб контролювати цей складний кризовий стан здоров’я. Наприклад, уже багато сказано про чилі і куркуму.
Учені вивчають незвичайний нюх собак, сподіваючись, що він стане більш надійним предиктором хвороб, ніж звичайне тестування. Про це повідомляється на сторінках видання The Guardian.
Раніше дослідники представили докази того, що собаки після обнюхування чужих шкарпеток можуть визначити, чи є у людини малярія. Після кількох місяців навчання лабрадор і лабрадор-ретривер могли дізнатися, чи мала дитина хворобу, навіть якщо у неї не виявлялися симптоми.
Хвороба ця сьогодні практично екзотична для українців. Хоча час від часу нагадує про себе страшними наслідками. У 2010 році, приміром, під час останнього спалаху поліомієліту в Європі у Таджикистані вірус забрав життя 29 дітей та паралізував понад 480 хворих.
Недуга тоді поширилася до Казахстану, Росії та Туркменистану, де було зафіксовано 18 випадків захворювання та один летальний випадок.
ДО 100-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ГЕТЬМАНАТУ ПАВЛА СКОРОПАДСЬКОГО
Гетьману Скоропадському не пощастило, адже на семи з половиною місяцях існування його Гетьманату зосереджені нищівна критика, сарказм та іронія його супротивників, серед яких не бракувало людей із письменницьким або ж публіцистичним хистом.
Згадаймо хоча б твори Володимира Винниченка та статті Сергія Єфремова. Проте загальний стан України протягом правління Павла Скоропадського більшість неупереджених спостерігачів оцінювали як блискучий.
17 ЛИСТОПАДА — 110 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ ПОРФИРОВИЧА КОЧУРА (1908–1994), УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА, ПЕРЕКЛАДАЧА
Кочур родом із Чернігівщини. Батько з козаків: «коч» — бойовий запорозький човен, «кочур» — моряк. Кочур із його заполярним табірним досвідом напівжартома виводив своє прізвище від «окоченіти» і «окочуритись».
Читати він умів із трьох років. У журналі «Нива» знайшов якийсь переклад. Це його заворожило, як інших море чи небо. 1928-го вступив до КІНО — Київського інституту народної освіти, як тоді називали Університет Св. Володимира. Його вчителем був Микола Зеров.
14 ЛИСТОПАДА — 75 РОКIВ ВIД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ НІЛИ ВАЛЕРІЇВНИ КРЮКОВОЇ (1943–2018), УКРАЇНСЬКОЇ АКТРИСИ, МАЙСТРА ХУДОЖНЬОГО СЛОВА
Ніла Крюкова якийсь місяць не дожила до 75-річчя. В останню путь — справжню народну артистку і віддану патріотку — проводжали друзі, рідні, відомі митці і громадські діячі.
Тоді ж Ніна Матвієнко зауважила: «Вона обирала завжди поезію, яка збурювала людські серця, яка піднімала у нас почуття власної гідності, щоб ми не забували, що ми — українці! Коли була Ніла, коло неї було поле України».
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».