Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Петро Андрійчук — художній керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка» Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» і народного аматорського хору «Княжа вольниця» села Білогородка Києво-Святошинського району. Родом із Борщева, що на Тернопільщині.
Професор Київського національного університету культури і мистецтв. Заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Нещодавно нагороджений орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.
Виставка «Подих осені», на якій представили роботи народних майстрів, відкрилась у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, до експозиції увійшли вироби, сплетені із соломи, кукурудзяного листя, трав та інших природних матеріалів.
У столиці 21 лютого стартує 9-й фестиваль американського кіно «Незалежність».
Протягом тижня глядачі побачать нові стрічки, більшість з яких були презентовані на головних світових кіноподіях і зараз номіновані на «Оскар» у різних категоріях, повідомляється на сайті фестивалю.
6 лютого виповнилося 50 років із часу заснування Національного музею народної архітектури та побуту України, більше відомого як Музей просто неба у Пирогові.
6 лютого 1969 року тодішній уряд України ухвалив постанову «Про створення Державного музею народної архітектури та побуту Української РСР», нині — Національний музей народної архітектури та побуту України.
Вперше в Україну приїхав на гастролі цирк із Німеччини з новим мегашоу Black and White.
В Європі дуже популярні циркові вистави, там не вважають, що цирк — це виключно дитяча розвага. Німецьке мегашоу переконає в цьому й українців.
Цю нестандартну, інноваційну, іскрометну виставу з феноменальними спецефектами підготував режисер-постановник, колишній киянин, а нині мешканець Німеччини Дмитро Туркєєв.
В Україні важко знайти хворого, який би не скаржився на дорожнечу ліків. І хоча аптек у нас більше ніж досить, та й виробників на ринку медпрепаратів як вітчизняних, так і зарубіжних, не бракує, ціни «кусаються».
Вартість товару в комунальних та приватних аптеках майже однакова, а якщо й різниться, то не завжди дешевше виходить у комунальних закладах. Хоча саме вони мають преференції від місцевої влади.
Уже незабаром українцям доведеться звикати до ще однієї новації: хвиля перетворень докотилась і до військкоматів. Якщо все складеться так, як замислили автори реформи військового відомства, то військкомати в Україні... зникнуть уже через рік.
Замість офіцерів — менеджери...
Військкомати потрапили під приціл суспільства на початку 2014 року, коли на Донбасі почали розгортатися криваві події, котрі вилилися вже в п’ятирічну війну. З тисячами загиблих і поранених та майже двома мільйонами біженців.
На Вінниччині канадці вивчали потреби місцевих та добровільних пожежних команд в об’єднаних громадах для надання їм у подальшому допомоги в навчанні персоналу та забезпеченні обладнанням.
«В Україні з кінця січня перебуває місія представників канадських добровільних пожежних команд, які хочуть допомогти розвитку цього руху в Україні і системи цивільного захисту як такої. Адже зараз у ході реформи децентралізації повноваження у сфері пожежогасіння і цивільного захисту в цілому передаються на рівень об’єднаних громад.
Для характеристики стану справ на тарифній ниві, мабуть, найкраще підійде народна мудрість про щуку, яка у річці задля того, аби карась не дрімав.
Такою «щукою» в нашому випадку виступають облгази, які розіслали побутовим споживачам, у чиїх домівках немає лічильників, платіжки з потрійними сумами. Новина вплелася в ті пристрасті, що спалахнули з приводу суцільного підвищення у 2019 році тарифів чи не на всі послуги.
У нашій країні залізничний транспорт є стратегічним пріоритетом серед інших видів транспорту, адже перевозить велику кількість пасажирів і великі обсяги вантажів.
Україна посідає 12-е місце у світі за протяжністю колій, володіючи 19,8 тис. км залізничних шляхів (США має 235 тис. км, Китай — 124 тис., Росія — 87,2 тис., Німеччина — 43,5 тис., Франція — 29,6 тис. км).
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».