Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА РОЗМАЇТТЯ
ПАМ'ЯТНИК ТАНЦЮ

Як стверджують автори ідеї, донині ніхто не увічнював таким чином жодного танцю. Двотонна скульптура заввишки 3,5 м зображує бандонеон — один із різновидів гармоніки, яку найчастіше використовують для виконання аргентинського танго. Робота над пам'ятником тривала шість з половиною років, повідомляє ForUm.
Нагадаємо, що Буенос-Айрес — разом зі столицею Уругваю Монтевідео — вважається місцем народження музичного й танцювального стилю танго, який з'явився наприкінці XIX ст. В аргентинській столиці встановлено багато монументів знаменитостям, доля яких пов'язана з історією танго: співакові Карлосу Гарделю, музикантові Освальдо Пульєзе, композиторові Астору Пьяццоллі, родоначальнику стилю «нуево танго» (нове танго) та іншим.


ЗНАТИ ФАРАОНА В ОБЛИЧЧЯ
Уперше всі охочі можуть побачити обличчя одного з найвідоміших правителів давнього Єгипту, молодого царя Тутанхамона, повідомляють «Подробности».
Мумію фараона демонструють в його усипальниці у Долині царів у Луксорі. Виставка присвячується 85-річчю відкриття гробниці британським археологом Говардом Картером. З 1922-го лише п'ятдесят осіб у різний час бачили, як виглядав давньоєгипетський цар.
Завдяки муміфікації обличчя Тутанхамона збереглося у чудовому стані. Мумію демонструють у скляному саркофазі, оскільки науковці довели, що подальше знаходження в оригінальному саркофазі може призвести до її псування. Встановлений в гробниці клімат-контроль має вберегти мумію від спеки й вологості.
Тутанхамон, котрий правив у другій половині XIV ст. до нашої ери, помер у 19 років від травми: важкого перелому лівої ноги й зараження крові, отриманих під час падіння з колісниці на полюванні.
Раніше вважали, що фараон-хлопчик був слабкою дитиною, яку оберігали від різних фізичних вправ і навантажень. Але останнє відкриття цілковито перекреслило старі відомості. Колісниця правителя, яку знайшли у гробниці, була мисливського типу і мала сліди зношення. Сотні стріл, що знаходилися в одній з похоронних камер, теж були не новими. Це все стало підтвердженням того, що Тутанхамон вів активний спосіб життя. Нові дані також свідчать, що фараон загинув не навесні, а в грудні або січні, а це — розпал мисливського сезону.
На відміну від інших поховань у Долині царів, гробницю Тутанхамона не розграбовано. Відкриття у гробниці незліченних багатств призвело до нової фараономанії у світі.

також у паперовій версії читайте:
  • ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?..
  • ЗІ СВІТУ ТВАРИН
  • ДИВА
  • РЕКОРДИ
  • ФАКТ

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».