Земля і люди
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Квiтень 19, 2018
Кролики – це не тільки цінне хутро...
Ви­ро­щу­ван­ня кро­ли­ків в Ук­раї­ні сьо­го­дні не вва­жає­ть­ся пріо­ри­тет­ною га­луз­зю. Дех­то на­віть жар­тує, що ак­тив­ним кро­лів­ниц­тво бу­ло то­ді, ко­ли... Читати далi
Коли українська органічна сільгосппродукція...
Ви­роб­ниц­тво ор­га­ніч­ної сіль­сько­гос­по­дар­ської про­дук­ції в Ук­раї­ні все час­ті­ше на­зи­ва­ють пер­спек­тив­ною спра­вою. Йдеть­ся не тіль­ки про ви­гід­ний біз­нес, а й... Читати далi
Земельний мораторій можна скасувати поетапно
Та­кий ме­ха­нізм на роз­гляд гро­мад­сько­сті не­вдов­зі ма­ють за­про­по­ну­ва­ти фа­хів­ці про­ек­ту USAID «Аг­ро­Ін­вест». Во­ни роз­ро­би­ли за­ко­но­про­ект «Про обіг... Читати далi
Бразильський досвід допомагає Україні...
Не­що­дав­но пред­став­ниць­ка ук­ра­їн­ська де­ле­га­ція пе­ре­бу­ва­ла в Бра­зи­лії, де зна­йо­ми­ла­ся з до­сві­дом впро­ва­джен­ня аг­рар­них роз­пи­сок. Це вже... Читати далi
Чи прийде війна у селянські хати?
Ко­ли осінь уже ха­зяй­но­ви­то при­тру­шує різ­но­барв­ним па­до­лис­том зем­лю, а не­смі­ли­ві при­мо­роз­ки ще не­на­дов­го — до пер­ших со­няч­них про­ме­нів — вкри­ва­ють... Читати далi
Новорічні побоювання українських тваринників
Ко­жен рік, за схід­ним ка­лен­да­рем, має на­зву яко­їсь жи­вої іс­то­ти. На­при­клад, ко­ня, тиг­ра, мав­пи або змії. Про­те до­сте­мен­но ві­до­мо, що на­ступ­ний рік не ста­не ро­ком ко­ня,... Читати далi
Агростраховий пул: стратити не можна помилувати
Нав­ко­ло Аг­ро­стра­хо­во­го пу­лу, яко­му не­дав­но ви­пов­ни­ло­ся ли­ше два ро­ки, остан­нім ча­сом роз­гор­ну­ла­ся гос­тра дис­ку­сія. Од­ні за­пев­ня­ють — він пі­шов... Читати далi
Сімейні ферми: час для дискусій завершився
Не­що­дав­но На­ціо­наль­ний прес-клуб з аг­рар­них та зе­мель­них пи­тань про­вів чер­го­ве за­сі­дан­ня. Вкот­ре ува­га ук­ра­їн­ської гро­мад­сько­сті бу­ла при­ку­та до... Читати далi
Як позначиться адміністративно-територіальна...
Во­се­ни Ук­раї­на пла­нує роз­по­ча­ти ши­ро­ко­масш­таб­ну ад­мі­ніс­тра­тив­но-те­ри­то­рі­аль­ну ре­фор­му. Вна­слі­док її про­ве­ден­ня зі звич­них для нас назв... Читати далi
Землею не торгуватимуть ще рік
На по­чат­ку цьо­го мі­ся­ця Вер­хов­на Ра­да про­дов­жи­ла мо­ра­то­рій на про­даж зем­лі до 2018 ро­ку, прий­няв­ши за ос­но­ву і в ці­ло­му про­ект за­ко­ну № 2153-1 «Про вне­сен­ня... Читати далi
prev
next

Останні новини роздiлу

 

У матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ «Рома» сенсаційно обіграла на своєму полі «Барселону» — 3:0 (перший поєдинок — 1:4) і за сумою двох матчів пройшла далі. У складі римлян відзначилися Джеко, де Россі (пенальті) та Манолас. На попередній стадії саме «Рома» перемогла «Шахтар».

Швейцарський менеджер збирається повернути глядачів на трибуни і навчити наші клуби заробляти.

Швейцарець Томас Грімм став новим президентом Української футбольної прем’єр-ліги (УПЛ). За 58-річного функціонера проголосували 10 клубів УПЛ із 12. «Зоря» і «Динамо» утримались.
Грімм виявився єдиним кандидатом на посаду і це красномовно свідчить про стан справ у нашій лізі. Грімм — третій в історії керівник УПЛ після Віталія Данилова і Володимира Генінсона. Він очолюватиме УПЛ найближчі два роки.

Стали відомі імена найкращих спортсменів України за досягнення 2017 року.

Протягом двох місяців Українська академія спорту, до складу якої входять такі легендарні спортсмени, як Сергій Бубка, Віталій Кличко, Яна Клочкова, Андрій Шевченко та інші, визначалася з номінантами і того ж дня шляхом анонімного голосування обрала найкращих. Уже 15 березня оприлюднили список найкращих тріо спортсменів і команд у кожній номінації.

Як свідчить медична наука, у клінічній практиці кропив’янка зустрічається порівняно часто. Протягом усього життя із цим захворюванням стикається 20% людей у популяції.
Що ж таке хронічна кропив’янка? Які її прояви? Що робити, аби уникнути негараздів при зустрічі з нею?
Про це ми розпитали фахівця — лікаря-алерголога, кандидата медичних наук, доцента Христину ЛІЩУК-ЯКИМОВИЧ.

— Кропив’янка — це поліетіологічне захворювання (дерматоз), основним клінічним проявом якого є скороминучі еритематозні висипання, що підносяться над поверхнею шкіри.

Випускник Київського державного університету імені Тараса Шевченка, фундатор Київської школи філософів, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, декан філософського факультету.

Життя Володимира Іларіоновича було насичене суспільно значущими подіями, але разом із тим складалося нелегко й непросто. Він зазнав і радощів мирної праці, і трагізму війни, і насолоди творчості, і гіркоти незаслужених звинувачень, професійного визнання поважних вітчизняних і зарубіжних колег та інтриг невігласів.

Від самого дитинства вона була обдарованою дитиною, відчувала, що хоче стати художником, але ніколи не знала, що стане скульптором.
Дізнавшись про існування Ворошиловградського художнього училища, Юлія потрапила на скульптурний факультет і захопилася своєю майбутньою професією, про яку до цього не мала жодного уявлення.

Майбутня скульптор Юлія Скоблікова народилася 17 квітня 1928 року в селі Олександрівка на Луганщині.

До розгляду у Верховній Раді готується законопроект № 6027 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування». Він передбачає суттєво посилити права кредиторів та обов’язки позичальників.
На думку фахівців, у кінцевому результаті це повинно стабілізувати ситуацію на вітчизняному ринку кредитування, підвищити його привабливість серед інвесторів.
Детальніше про це поговоримо з генеральним директором Асоціації «Об’єднання фінансових установ» Вікторією ВОЛКОВСЬКОЮ.

УКР­ІН­ФОРМ ЗІ­БРАВ ДУМ­КИ ЕКС­ПЕР­ТІВ, ОБІ­ЗНА­НИХ ЗІ СПЕ­ЦИ­ФІ­КОЮ РО­БО­ТИ СПЕЦ­СЛУЖБ

5 квітня Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект «Про національну безпеку». Документ започатковує реформу силових відомств відповідно до стандартів НАТО і є однією з необхідних умов вступу України до Альянсу.
Серед іншого законопроект передбачає і зміни у роботі спецслужб. Через півроку після ухвалення в цілому цього закону має бути розроблений і поданий до парламенту новий законопроект, цього разу — «Про Службу безпеки України».

Полтавський музей авіації і космонавтики по праву вважають унікальним музейним закладом, де на сьогодні зберігаються понад чотири тисячі оригінальних експонатів, які ілюструють тернистий шлях людини до Всесвіту.
Працівники музею буквально по крихтах збирали все, що розповідає про участь своїх земляків у підкоренні космосу.
Ця робота триває й сьогодні, адже, як стверджують місцеві краєзнавці, свій внесок у розвиток космічної галузі в тій чи іншій формі внесли понад 100 людей, котрі мають полтавське коріння.

ПЕРЕВАГИ ПОБАЧАТЬ НАВІТЬ ВЛАСНИКИ ТЕЛЕФОНІВ, ЯКІ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ 4G: ЧАСТОТИ 3G БУДЕ РОЗВАНТАЖЕНО І ПРИСТРІЙ ВІДТЕПЕР ЛОВИТИМЕ І В ПОЛЯХ, І В ГОРАХ

У понеділок 2 квітня у фірмових магазинах мобільних операторів — шалені черги. І не дивно: українці масово тестують зв’язок четвертого покоління, який був офіційно презентований 30 березня операторами Lifecell та Vodafone. Зараз доступ до нової мережі мають лише обласні центри, але до літа якісний зв’язок обіцяють по всій країні.

Більшість нових смартфонів мають доступ до мережі 4G, але старші моделі — на жаль, ні. Наприклад, уперше підтримка 4G з’явилася на iPhone 5, а ранішні моделі підтримували лише 3G.

Сторiнка 1 iз 269

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».