Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА ЩО? ДЕ? КОЛИ?
СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ І РУМУНІЇ ТРИВАТИМЕ
Президент України Віктор Ющенко оцінює свій візит до Румунії як «винятково успішний», повідомляє прес-служба глави держави. «Візит був надзвичайно насиченим, ми у дружній відкритій атмосфері обговорили практично всі питання нашої двосторонньої співпраці», — повідомив він.

Метою візиту були питання глибоководного судноплавного ходу Дунай — Чорне море, Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, умов проживання національних меншин тощо. Головним завданням переговорів двох країн є формування спільної політики, зокрема, щодо господарських потреб і «високого порозуміння в європейському контексті стосовно перспектив використання території такого унікального басейну, як дельта Дунаю»,— сказав Віктор Ющенко.
У підписаних протоколах між президентами України та Румунії йдеться про майже тридцять найважливіших питань співпраці в торговельно-економічній, інвестиційній, гуманітарній та соціальній сферах. За словами глави нашої держави, наступного року Україну відвідають президент, прем'єр-міністр і голова сенату Румунії. Йтиметься, зокрема, про співпрацю в галузі авіабудівництва, освоєння космосу та виробництва супутників.

УКРАЇНА ПОГІРШИЛА СВОЇ ПОЗИЦІЇ
За рейтингом конкурентної економіки 2007–2008 рр. Всесвітнього економічного форуму, наша держава посіла лише 73 місце, погіршивши свої позиції порівняно з минулорічним рейтингом (69 місце). Перше місце належить США, на другому — Швейцарія, на третьому — Данія. До десятки лідерів також увійшли Швеція, Німеччина, Фінляндія, Сінгапур, Японія, Велика Британія та Нідерланди.

Серед країн СНД найвище місце посіла Росія (58), далі йдуть Казахстан (61 місце), Узбекистан (62), Азербайджан (66 місце). Грузія займає 90 місце, Вірменія — 93, Молдова — 97. Останнє, 131, місце у рейтингу належить економіці Чаду.
Глобальний індекс конкурентності Всесвітнього економічного форуму розраховують на підставі оцінки 12-ти позицій, до яких входять інституції, інфраструктура, макроекономічна стабільність, системи охорони здоров'я та середньої освіти, вищої освіти і підвищення кваліфікації, ефективності товарних ринків, ринку праці, розвинутість фінансового ринку, технологічна готовність, розмір ринку, розвиток бізнесу та інновацій.
також у паперовій версії читайте:
  • САМАРСЬКА ОБЛАСТЬ — У ЖАЛOБІ
  • ВИНУВАТЦІВ ПОЖЕЖІ ШУКАЮТЬ У КАЛІФОРНІЇ
  • СЕРЕД ГЕНІЇВ Є Й УКРАЇНЦІ
  • ОБЕРЕЖНО, ФАЛЬШИВІ ДОЛАРИ!
  • АБХАЗІЯ: «МИРОТВОРЧИЙ» КОНФЛІКТ

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».