Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
ЩО? ДЕ? КОЛИ?
СЕРГІЙ БУБКА: «ЦЕ ДОВІРА ТА ЧЕСТЬ, АЛЕ Й ВЕЛИКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»
Так прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України своє обрання на посаду віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) президент НОК Сергій Бубка.
«Перш за все — це велика довіра до України, до її спортсменів, яких знають і поважають. Адже наша держава — на позиції лідера у світовій легкій атлетиці. Мені дуже приємно, що мою роботу — спортивного організатора помітили й досить високо оцінили»,— зауважив він.
За словами Сергія Бубки, президент ІААФ Ламін Діак попередньо поклав на нього обов'язки відповідального за змагальну частину роботи. Це й не дивно, адже президент НОК України з 2002 року очолює комісію атлетів Міжнародного олімпійського комітету, тому добре обізнаний з дорученою йому справою.
Нагадаємо, що на Конгресі ІААФ у Японії напередодні чергового чемпіонату світу відбулося голосування, під час якого з найбільшою сумою голосів Сергія Бубку обрано на посаду віце-президента цієї організації терміном на чотири роки.
Віце-президентами стали також британець Себастьян Коу, американець Роберт Герш та катарець Альхамад Далан.
На черговий термін президентом Міжнародної асоціації легкої атлетики переобрано Ламіна Діака з Сенегалу.
ЗАСНОВАНО МУЗЕЙ РАБСТВА
Центральною подією у Великій Британії в день пам'яті жертв работоргівлі стало відкриття Міжнародного музею рабства в Ліверпулі. Його створюють на базі відкритої в 1994 р. галереї трансатлантичної работоргівлі — першої подібної експозиції у світі. Цього року на Британських островах відзначають 200-річчя офіційного скасування работоргівлі, тож керівники національних музеїв Ліверпуля ухвалили рішення розширити галерею і перетворити її на повноцінний заклад.
Музей рабства розміститься на території Альберт-дока, що належить до об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Поряд з ним у XVIII ст. розміщувалися сухі доки, де ремонтували й оснащували кораблі, на яких перевозили рабів. Вхід у Міжнародний музей рабства, як і в решту національних музеїв Ліверпуля, буде безплатним,— передає «Утро. ру».
«Нашою метою було створення великого Міжнародного музею рабства, який сприяв би розумінню історії трансатлантичної работоргівлі і її впливу на сучасний світ»,— сказав директор музеїв Ліверпуля Девід Флемінг.— Ми прагнули подолати неуцтво й нерозуміння наслідків рабства і работоргівлі в Африці, Південній Америці, США, Карибських островах і Західній Європі».
також у паперовій версії
читайте:
- ПІДІРВАЛИСЯ НА МІНІ
- «РУСЛАН» МОДЕРНІЗУЮТЬ У ЄВРОПІ
- ДЕ ВІДЗНАЧИТИ
СВЯТО?
- ЗАМІСТЬ КВИТКА — ВИШИВАНКА
- УДАРУ ПО ІРАНУ
НЕ БУДЕ?
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».