Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
УКРАЇНА : ЩО? ДЕ? КОЛИ?
У НАЙБІЛЬШІЙ ЖИТНИЦІ КРАЇНИ СТАРТУВАЛИ ЖНИВА
Небувала спека, яка майже місяць триває на теренах Одещини, пришвидшила дозрівання сільгоспкультур. Учора хлібороби області — найбільшого у країні товаровиробника продовольчого і фуражного зерна — розпочали збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
Коментуючи подію, начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Новаковський зазначив, що посуха внесла корективи у хід цьогорічного збирання. Жнива довелося розпочати майже на 12–15 днів раніше, ніж зазвичай. За даними метеорологів, у травні й червні в області майже не було дощів. У орному шарі ґрунту відсутня волога — лише 30–60 міліметрів, що становить 30% середніх багаторічних показників.
Збирати найбільше зернове поле України хліборобам Одещини допомагають 3700 власних і 1200 комбайнів з інших регіонів. Пан Новаковський зауважив, що хоч стан і складний, але не кризовий. Одещина, всупереч «важкій» погоді, не тільки забезпечить свої потреби у зерні для продовольчих, фуражних і технічних цілей, а й матиме змогу продати зерно в Аграрний фонд, Держкомрезерв і компанії «Хліб України». За підрахунками фахівців, цьогорічний урожай становитиме півтора мільйона тонн.
«МАРШРУТКИ» У СТОЛИЦІ ВІДІЙДУТЬ У МИНУЛЕ?
Київ посилив вимоги щодо перевезення пасажирів у маршрутних таксі, поінформував учора журналістів начальник Головного управління транспорту та зв'язку КДМА Іван Шпилевий.
«У столиці нині діє 300 маршрутів, на яких працює 70 компаній-перевізників. Незважаючи на те, що ліцензії видає Міністерство транспорту та зв'язку, в міській адміністрації перевізники зобов'язані отримати спеціальний дозвіл. За новими правилами на маршрутах столиці мають право працювати лише автобуси з кількістю посадочних місць не менше 19 і автоматичними дверима. Зазвичай це «Богдан»,— сказав пан Шпилевий.
Загалом, за його словами, місто поступово остаточно замінить маршрутні таксі на громадський комунальний транспорт — автобуси і тролейбуси. За останні два з половиною роки Київ придбав 250 автобусів. Цьогоріч столиця запланувала придбати 140 автобусів і 150 тролейбусів.
також у паперовій версії
читайте:
- НАЛИВАЙЧЕНКО:
«ЗНАТИ РЕАЛЬНУ СИТУАЦІЮ»
- У ХАРКОВІ РОЗГРОМЛЕНО ОФІС БЮТ
- «ОБРАЗИЛИСЯ» НА ЖИВИХ, ОБРАЗИЛИ МЕРТВИХ...
- ЛУГАНЩИНА: НЕ КУПАЮТЬСЯ НАВІТЬ РАКИ
- ВИЗНАЧЕНО, ХТО СТАНЦЮЄ «ЗА НАС»
- СЕВАСТОПОЛЬ: БИТВА
З ФАЛЬШИВОМОНЕТНИКАМИ
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».