Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА СВІТ: ЩО? ДЕ? КОЛИ?
ЗАХІДНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ РІЗДВО ХРИСТОВЕ
У Ватикані різдвяну службу очолив Папа Римський Бенедикт ХVІ, закликавши у вірян молитися за спасіння дітей, які зазнають насильства. Урочисту богослужбу транслювали 73 телеканали для 47 держав світу. Опівдні понтифік звернувся з посланням «До міста і світу».

А в Софії в неділю на п'ять хвилин загасили святкові різдвяні вогні на знак протесту проти смертельного вироку, оголошеного в Лівії п'ятьом болгарським медсестрам та палестинському лікареві. За твердженням лівійської влади, медпрацівники заразили вірусом СНІД понад 400 дітей у лікарні міста Бенгазі.
Бельгія своїми різдвяними традиціями відрізняється від інших країн Західної Європи, насамперед тим, що з ХІХ століття спеціально до свята Різдва Христова тут варять «сезонне» пиво міцністю не менш восьми градусів, головним чином темне.
Як і в минулі роки, аматори цього популярного напою напередодні Різдва змогли скуштувати близько ста його сортів, що зазвичай вирізняються своїми оригінальними назвами. У нинішньому році знавці високо оцінили такі нові сорти як «Нострадамус», «Різдвяне похмілля», «Різдвяне нефільтроване» і «Тиха ніч».
А щодо різдвяних страв, то бельгійці традиційно віддають перевагу гусячій печінці, індичці, дичині і святковому «поліну» у вигляді морозива чи торта. До цього подається шампанське і вино.
У середньому бельгійцям різдвяний стіл коштує від 15 до 25 євро. Дарують вони передовсім CD і DVD-диски, предмети одягу, алкоголь, шоколад та інші солодощі, а також електропобутові прилади. На придбання різдвяних подарунків бельгійці витрачають в середньому близько 400 євро.
А «наймарнотратнішими» серед європейців покупцями напередодні Різдва є британці, подарунки їм обходяться від 650 до 850 євро. На відміну від сусідів-бельгійців третина з них на Різдво їде за межі країни, обираючи для зимових канікул теплі країни.
також у паперовій версії читайте:
  • ПЕРЕДСМЕРТНИЙ ЛИСТ ПІНОЧЕТА
  • ТУРКМЕНБАШІ ПОХОВАЛИ З ПОЧЕСТЯМИ
  • НАЙБІЛЬШИЙ У СВІТІ ЛЬОДОВИЙ ПАРК
  • ЕФІОПІЯ ВОЮЄ З СОМАЛІ
  • «ХАМАС» ПРОДОВЖУЄ З’ЯСУВАННЯ СТОСУНКІВ

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».