Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
РОЗМАЇТТЯ
ОШТРАФУВАЛИ «ЩАСЛИВОГО» БРИТАНЦЯ
22-літній Шейн Вайт випив три літри сидру та банку пива й вирішив здивувати друзів — покачатись на дротах, натягнутих поруч із залізницею.
Для свого «трюку» він вибрав кабелі, що проходили під пішохідним мостом. Дивак залишився живий випадково, тому що потрапив у семихвилинне «вікно», коли вперше за п'ятнадцять років дроти були відключені від електрики.
Про цей екстремальний вчинок стало відомо після того, як місцева газета опублікувала фотографію з «трюком» Шейна. Знімок зробив пасажир потяга, який проїжджав мимо.
Цікаво, що повідомлення в пресі стало новиною і для молодика, бо він через сильне сп'яніння не пам'ятав про те, що з ним сталося. Вайт прийшов у поліцейський відділок, де розповів про свою «неймовірну удачу».
Незважаючи на добровільну явку, суд присудив його до умовного терміну, заборонивши протягом чотирьох місяців залишати будинок із семи годин вечора і до семи годин ранку. Вайта також зобов'язали заплатити штраф у 60 фунтів.
ОДНА СІМ'Я — ОДНА СОБАКА
У Китаї, відомому своєю жорсткою політикою щодо обмеження кількості домочадців, з'явився новий регулюючий документ — циркуляр, який забороняє тримати в сім'ї більш як одного собаку, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Пекіні.
Згідно з новим документом осіб, котрі з'явилися зі своїми чотириногими друзями в громадських місцях, а також тих, хто викине тварину, що набридла, на вулицю — суворо каратимуть.
Поки політика «одна сім'я — одна собака» поширюється лише на деякі райони Пекіна. Вона спрямована на боротьбу з епідемією сказу, що охопила чотириноге населення міста. За статистикою, в Китаї лише три відсотки собак прищеплені від сказу, який останнім часом поширюється швидкими темпами.
Нові правила ще більше посилюють і без того жорсткі обмеження в утримуванні домашніх тварин. Жителі мегаполісів, яким донедавна не дозволяли мати в оселях собак, платять нині чималі гроші за дозвіл мати вдома чотириногого друга, розміри якого також визначає закон.
Не щастить китайським собакам у Рік собаки за китайським місячним календарем. Але, як сподіваються захисники тварин, влада зможе переконати власників провести своєчасну й обов'язкову вакцинацію і, таким чином, вирішить проблему боротьби з епідемією сказу.
також у паперовій версії
читайте:
- ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?..
- СВІТСЬКА ХРОНІКА
- ДИВА
- НОУ-ХАУ
- ФАКТ
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».