Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
РОЗМАЇТТЯ
СКАЖИ, ЯКИЙ ТВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ КОЛІР...
Який колір ви обираєте як найприємніший для вашого ока (або якому коліру віддає перевагу близька вам людина): червоний, жовтогарячий, жовтий, рожевий, коричневий, зелений, синій, білий, чорний чи сірий?
Червоний — колір пристрастей. Людина, яка любить цей колір, смілива, вольова, запальна і товариська. Найчастіше — це альтруїст. У людей, котрих цей колір дратує, присутній певний комплекс неповноцінності, страх перед сварками, схильність до самоти, прагнення до стабільності в стосунках.
Жовтогарячий — улюблений колір людей, які володіють інтуїцією, і жагучих мрійників. Але в геральдиці цей колір означає лицемірство й нещирість.
Жовтий колір символізує спокій, невимушеність у стосунках з людьми, інтелігентність. Коли він улюблений, це означає товариськість, сміливість, цікавість, здатність легко пристосовуватись й діставати задоволення від можливості бачитися з людьми та прихиляти їх до себе. Коли ж він неприємний, то йдеться про людину зосереджену, песимістично налаштовану, з якою важко зав'язати знайомство.
Рожевий — це колір життя, він промовляє про потребу любити й бути добрішими. Ті, кому він подобається, люди вразливі й емоційні, вони можуть розхвилюватися навіть з незначного приводу. У людей прагматичних і раціональних такий колір викликає роздратування.
Коричневий колір і всі його відтінки обирають ті, хто твердо і впевнено стоїть на ногах, хто цінує традиції, родину. Коли ж такий колір неприємний, це говорить про самолюбство й егоїзм, а також про те, що ця людина скрадлива, важко йде на відвертість.
Зелений — колір надії й відкритого шляху. Люди, які його обирають, наполегливі, послідовні, іноді вперті в досягненні поставленої мети. Вони дуже розбірливі в знайомствах і не дуже добре ладнають з товаришами по службі через власну незговірливість, негнучкість, критичність, прямолінійність.
Синій — колір неба, його зазвичай пов'язують з духовним злетом людини, добросердою чистотою. Якщо подобається синій колір, це свідчить про скромність і меланхолію, спокійний настрій, прагнення до співпраці й взаєморозуміння. Ці люди гарні виконавці та підлеглі. У неприйнятті цього кольору розкривається людина, яка намагається скласти враження всемогутньої і всесильної, а насправді є зразком непевності і замкнутості.
Білий — це синтез усіх кольорів, саме тому він вважається «ідеальним» кольором, «кольором мрії». У ньому закладений багатозначний зміст, оскільки він одночасно передає і сяйво світла, і холод льоду. Але, на жаль, у психологічному сенсі він є малоінформативним, оскільки, як з'ясували дослідники, його обирають люди із суперечливими рисами характеру. Єдине, про що він може свідчити, та й то побічно, про акуратність й охайність людини, яка обирає цей колір для свого одягу й оформлення житла.
Чорний колір протиборствує білому. Це колір непевності, що символізує похмуре сприйняття життя. Той, хто воліє вдягатися в чорне (не будемо брати до уваги жалобну символіку, що тільки підкреслює значення цього кольору), нерідко сприймає життя в похмурих тонах, невпевнений у собі, нещасливий, оскільки не сумнівається, що його ідеали в житті недосяжні. Зміна костюма або плаття чорного кольору на більш яскравий, помітний — показник того, що песимістичні настрої розвіюються.
Сірий — улюблений колір розважливих, недовірливих і вразливих натур, які довго вагаються, перш ніж ухвалити рішення. Цей нейтральний колір обирають люди з підвищеним емоційним контролем, ті, хто волів би залишатися в тіні і не вступати у велику кількість контактів.
Підготувала Наталія БОЙКО, психолог
ЗАТРИМАЛИ КРИВДНИКА ХОМ'ЯЧКІВ
У Польщі поліція затримала 20-річного жителя міста Плоньськ за знущання з хом'яків. Свої дії він записував на відеокамеру, а потім поширював у Інтернеті, передає Укрінформ із посиланням на Yтро. ru.
Згідно з польськими законами, за такий злочин йому загрожує до двох років позбавлення волі, штраф, що піде на охорону тварин, і навіть заборона працювати за деякими спеціальностями. Поліція підозрює, що, ймовірно, існує ціла мережа людей, які пересилають одне одному відеофільми, на яких зафіксовано факти знущання, насильства над тваринами.
За словами поліцейських, у Польщі щороку зростає кількість подібних судових процесів.
також у паперовій версії
читайте:
- ЦІКАВА ПЛАНЕТА
- ФАКТ
- ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?..
- ДИВА
- КРОСВОРД
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».