Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА РОЗМАЇТТЯ
ТВОРИ ДЕМОНСТРУВАТИМУТЬ НА БАТЬКІВЩИНІ

Упродовж року живопис майстра, що знаходиться у приватній колекції американського підприємця Імре Пака, оглянуло понад півмільйона поціновувачів малярства у Будапешті, Дебрецені, Пейчі, Капошварі та Сегеді. Виставка демонструватиметься ще в кількох угорських містах, зокрема, у Бейкешчобо, Мішкольці, Сомботгеї, а потім вирушить за кордон — до Румунії та України. Фахівці Національної галереї Угорщини — одного з головних організаторів пересувної експозиції — вивчили можливості її демонстрації у Мукачівському замку й засвідчили, що в залах старовинної історичної споруди живописні твори видатного художника будуть розміщені вдало.
Нині у різних колекціях (державних і приватних) зберігається близько 700 картин Мігая Мункачі, в тому числі 110 — у Національній галереї Угорщини. Кілька шедеврів, зокрема, знаменита картина «Дезертир», що свого часу отримала медаль у Парижі, знаходяться у Закарпатському обласному художньому музеї. Одним із послідовників Мункачі був Павло Свєдомський (1849–1904) — митець, котрий розписував Володимирський собор у Києві. Він колись навчався у приватній майстерні класика світового живопису.


У ПРИВАТНОМУ ЗООПАРКУ УНІКАЛЬНЕ ПОПОВНЕННЯ
У приватному зоопарку бердянського бізнесмена Ігоря Кальченка народився амурський леопард, повідомляє кореспондент Укрінформу. Маленьку назвали Шейлою. Нині вона живе в родині підприємця на правах «молодшої дитини». За словами пана Кальченка, популяція амурського леопарда — на межі зникнення, через цінне й гарне хутро цих тварин безжально винищили. До появи Шейли їх налічувалося у світі лише сорок, тому народження дитинчати в неволі — випадок унікальний і єдиний в Україні, він може бути занесений до Книги рекордів Гіннесса.
Звістка про те, що у бердянському приватному зоопарку народився амурський леопард, облетіла увесь світ, тому щодень з різних країн телефонують бізнесменові охочі придбати Шейлу. Та родина Кальченка «свого кошеняти не продасть нікому за жодні гроші».

також у паперовій версії читайте:
  • ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?..
  • СВІТСЬКА ХРОНІКА
  • ДИВА
  • КОРИСНІ ПОРАДИ
  • СКАНВОРД

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».