Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
УКРАЇНА: ЩО? ДЕ? КОЛИ?
У РОЛІ «ЕЛІТА-ЦЕНТРУ»
МІГ ВИСТУПИТИ... «КИЇВМІСЬКБУД»
У Києві викрито посадовців товариства з обмеженою відповідальністю, які підроблювали інвестиційні договори і прибуткові касові ордери холдингової компанії «Київміськбуд», пропонуючи нерухомість за ціною нижчою, ніж у забудовника.
Таким чином, шахраї отримали від громадян 1,3 мільйона гривень, які й привласнили. Наразі прокуратурою Печерського району Києва порушено кримінальну справу за статтею «Шахрайство».
Як зазначили у прес-службі «Київміськбуду», ніхто зі співробітників компанії не причетний до цих махінацій. Керівники компанії заявили, що раді тому, що завдяки зусиллям МВС удалося викрити й знешкодити шахраїв.
Холдингова компанія «Київміськбуд» — найбільша будівельна компанія України. Понад 80% її акцій належить Київській територіальній громаді й знаходиться в управлінні Київської міськдержадміністрації.
Тим часом скандал навколо будівельної махінації «Еліта-Центру» триває. Днями прес-служба ГСУ МВС України повідомила, що останнім часом у медіа порушується питання, що для надання Київською міською держадміністрацією допомоги особам, які постраждали від діяльності «Еліта-Центру», обов'язково потрібно отримати від МВС України списки потерпілих, визнаних такими в ході досудового слідства. У різних варіаціях зазначається, що МВС начебто умисно не надає таких списків, і саме через це службові особи КДМА не можуть допомогти постраждалим. «Міністерство внутрішніх справ і, зокрема, слідчі, котрі провадять у справі досудове слідство, ні в якому разі не налаштовані перешкоджати наданню ошуканим громадянам допомоги, а навпаки, вживають можливих заходів для притягнення до відповідальності винних осіб і відшкодування спричинених збитків»,— наголошується у заяві відомства. Саме з цією метою на рахунки групи компаній «Еліта-Центр», квартири та інше майно обвинувачених накладено арешт.
ЯК УСЕ Ж ТАКИ «ПІДНЯТИ» УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ?
«Як підняти українську економіку» — на це запитання спробував відповісти у своїй книзі, презентованій днями, кандидат економічних наук Андрій Новак. Монографія, яка щойно побачила світ у видавництві «Гнозис», містить цілісну трифункціональну модель формування конкурентоспроможної та високоефективної економіки за світової глобалізації. Експертна рада видавництва вважає економічні ідеї, викладені автором, чи не останнім шансом на запровадження і втілення в державі «української економічної моделі».
На думку автора, змінити ситуацію на краще в Україні можна за умови внесення змін до трьох функцій, за взаємодії яких працює економічна система: виробництва, продажу, розподілу результатів від продажу. Треба також сформувати 65 великих корпорацій, які стануть ядром розвинутої економіки.
На думку пана Новака, економічний процес в Україні має відбуватись поетапно. Спочатку треба прийняти і затвердити довгострокову економічну модель розвитку держави. Надалі для її реалізації уряд разом із Нацбанком мають формувати щорічні програми.
За словами відомого письменника і громадського діяча Володимира Цибулька, праця Андрія Новака не може пройти непоміченою «в нинішній економічній ситуації, яка своїм застоєм і негнучкістю подібна до ситуації 2000 року». «Ця книжка мусить збурити справжню суспільну дискусію»,— переконаний письменник.
також у паперовій версії
читайте:
- АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ
ОШТРАФУВАВ «УКРТРАНСГАЗ»
- У КРИМУ ЗАСЯЮТЬ «АРТЕКІВСЬКІ ЗОРІ»
- ГАЗОВІ БОРЖНИКИ, ШИКУЙСЬ!
- «ПТАШИНОГО ГРИПУ»
НА ПОЛТАВЩИНІ НЕМАЄ
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».