Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА
УКРАЇНА: ЩО? ДЕ? КОЛИ?
VIP-ПЕРСОНИ «ГРАЛИСЯ
У ЛЯЛЬКИ»
З КОРИСТЮ
Аукціон ексклюзивних ляльок від відомих українських політиків, громадських діячів і людей мистецтва завершив у неділю благодійну акцію «Подаруй дитині майбутнє». Захід, організований Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку дітей», тривав протягом тижня у формі виставки ляльок, одягнутих відомими політиками, акторами, музикантами і дизайнерами.
До проекту долучилися Катерина Ющенко, Юлія Тимошенко, співачки Ані Лорак, Руслана, Тіна Кароль, Гайтана, Асія Ахат, олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська, дизайнери Вікторія Гресь, Лілія Пустовіт, Олена Стеценко та Олександр Гапчук.
Аукціон відбувався під гаслом «Щоб гратися, треба жити», на ньому зібрано 37 тисяч 800 євро. Організатори акції кошти спрямують на створення Медико-соціального центру для дітей вулиці.
Перед торгами учасники аукціону розламали велику хлібину — символ єдності та небайдужості до бід дітей.
Стартові ціни ляльок коливалися від 200 до 1000 євро. Найдорожчою стала лялька від Юлії Тимошенко — її придбали за 19000 євро. Ляльку в національному костюмі від Катерини Ющенко купили за 13000 євро. По 1000 євро учасники аукціону віддали за ляльки від Миколи Томенка та Лілії Пустовіт, 500 — за «Барбі» від Ані Лорак. За лоти від Олени Стеценко, Катерини Серебрянської й Тіни Кароль покупці заплатили по 300 євро.
ХТО ОТРУЮЄ КРАЇНУ?
Найбільшими забруднювачами довкілля в Україні Міністерство охорони навколишнього природного середовища назвало шість меткомбінатів, три теплових електростанції й хімічне підприємство «Лисичанська сода».
Зокрема, в оприлюдненому переліку названі: Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського (Дніпродзержинськ), «Mittal Steel Кривий Ріг», Криворізька ТЕС (усі Дніпропетровська область), Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча, «Азовсталь», Старобешевська ТЕС (усі Донецька область), Алчевський меткомбінат, «Лисичанська сода» (обидва — Луганська область), «Запоріжсталь» (Запорізька область), Бурштинська ТЕС (Львівська область).
Приміром, на «Криворіжсталі» під час проведення підривних робіт кожна тонна добутої руди дає 100 кілограмів шкідливих викидів, кожна виплавлена на українських підприємствах тонна сталі — 5–7 кілограмів викидів. Для порівняння: у Німеччині на тонну сталі припадає 0,4 кілограма викидів. Утім, головні «отруйники» навколишнього середовища «за сумісництвом» є головними постачальниками валюти у країну і «годувальниками» бюджету. Тому навряд чи найближчим часом держава наважиться жорстко говорити з ними про екологічні проблеми.
також у паперовій версії
читайте:
- ПРО ПЕРЕШКОДИ БІЗНЕСУ — КОНКРЕТНО
- ПЕРШИЙ ШТУЧНИЙ ОСТРІВ — У КОБЛЕВОМУ
- У КРИМУ БРАКУЄ КОШТІВ
ДЛЯ НАПОВНЕННЯ ВОДОСХОВИЩА
- ЯК ЖНИВУЄТЬСЯ?
назад »»»
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».