Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Липень 20, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Лютий 2014 02:00

Школяр виграв грант від GOOGLE

Rate this item
(0 votes)

Дев’ятирічний Роман Барабаш переміг у конкурсі «Дудл для Google». Учень 4-го класу школи № 7 міста Переяслав-Хмельницький намалював найкращий логотип для української версії пошуковика Google на тему «Україна моєї мрії», повідомляє gazeta.ua. Школа, у якій навчається хлопець, отримала грант на розвиток і модернізацію у розмірі 50 тис. грн. Свою конкурсну роботу Роман підписав так: «Україна моєї мрії — це багата і незалежна держава, де кожна сім’я в місті чи селі почувається вільною і захищеною». 

У конкурсі логотипів узяли участь діти віком до 17 років. Усього надійшло понад 10 тисяч робіт, які розподілили у трьох вікових категоріях: 5–9 років, 10–13 і 14–17 років. Найкращих обрало почесне журі, до складу якого увійшли: музикант Святослав Вакарчук, спортсменка Катерина Серебрянська, видавець Іван Малкович, книжковий графік Владислав Єрко, майстер пісочної анімації Ксенія Симонова й художниця Євгенія Гапчинська.
Дудли — святкові логотипи, які спонтанно змінюються на головній сторінці Google на честь річниць, подій, визначних особистостей тощо.

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ
Історії про добрі справи вінничан, які можуть бути прикладом для інших, збирають у Вінниці в межах акції «Світ не без добрих людей», повідомляє Укрінформ. Про це розповів ініціатор акції — виконавчий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський.
Він стверджує, що насправді добра у світі є чимало, просто інколи ми його не помічаємо. Кожний із нас хоча б раз у житті робив добрі справи, якими можна пишатися, або знає про такі вчинки близьких і рідних. Про людей і навіть цілі родини, життя яких варте поваги та гордості, тепер є можливість розповісти всьому місту. Акція «Світ не без добрих людей» уже стартувала і діятиме на постійній основі. Її організатори знайомитимуть вінничан із найбільш вражаючими історіями і героями, демонструючи про них сюжети на місцевому телебаченні. Першою ластівкою стало повідомлення про ініціативну групу молоді, яка взялася власноруч відновити клуб у сільській глибинці на Вінниччині. 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».