ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ ПОРТРЕТІВ У ЛЬВОВІ
У Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького відкрито виставку «Діти і дітлахи: образ дитини в образотворчому мистецтві XVIІ–XX ст.», повідомляє i-pro.kiev.ua. Експозицію сформовано зі 130-ти експонатів — живопису, графіки, скульптури із збірок Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького та Національного музею у Львові ім. А. Шептицького. Вона дає змогу проаналізувати еволюцію європейського дитячого портрета та жанрової картини XVII–XX ст. різних художників — голландської, фламандської, французької, італійської, австрійської, англійської, німецької, російської, грузинської та української шкіл.
Стилістичний діапазон творів охоплює бароко, класицизм, романтизм, реалізм, бідермаєр, імпресіонізм і модернізм. Мистецтвознавці застосували нестандартний підхід до презентації творів: живопис супроводжують антикварні іграшки, лунає колискова, що чергується з мелодіями із казкових мульфільмів.
АРХЕОЛОГІЯ ЗЛОЧИНУ
Виставку фотографа Максиміліана Рігамонті «Биківня. Археологія злочину» презентував Польський інститут у Києві. Захід організовано у співпраці з Музеєм Великої Вітчизняної війни, де й розгорнулася експозиція, повідомляє radiokultura.org.
Проект тісно пов'язаний з биківнянськими могилами. Торік там офіційно відкрили меморіал Пам'яті. Але до цього були розкопки, які розпочалися ще у 70-х роках минулого століття. Найґрунтовніші здійснювалися у період від 2006 до 2012 року. В останніх розкопках брали участь польські археологи. Максиміліан Рігамонті працював у Биківні як фоторепортер і задокументував усі розкопки.
НАЦІОНАЛЬНА ОПЕРА УКРАЇНИ ЇДЕ НА ГАСТРОЛІ ДО ЯПОНІЇ
У Країні Вранішнього Сонця артисти театру представлять багату програму: зразки світової балетної класики «Лебедине озеро», «Корсар», «Спляча красуня», «Дон Кіхот», «Баядерка» та новорічний Гала-концерт. Також на японську публіку, яка відома своїм захопленим ставленням до класичної музики, чекає й симфонічна складова гастролей, повідомляє i-pro.kiev.ua.
Виступи відбуватимуться в Токіо на найпрестижніших концертних майданчиках: Tokyo Bunka Kaikan, Tokyo international forum, Orchard hall. Цьогорічний візит, що триватиме від 20 грудня до 16 січня, вже чотирнадцятий. Уперше колектив Національної опери України побував у цій країні сорок років тому.
також у паперовій версії читайте:
- КАРТИНИ З КАМІННЯ ТА ШКІРИ
- «РІЗДВЯНА МАЙСТЕРНЯ» В ХАРКІВСЬКОМУ ЛІТМУЗЕЇ
- КИЯНАМ ПОКАЖУТЬ МІСТИЧНІ МІСЦЯ УКРАЇНИ
- ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО КІНО
- ЛЮДЯМ ЗАВЖДИ ПОТРІБЕН ГЕРОЙ
- ВИЙШЛА ДРУКОМ НОВА КНИГА ЛАРИСИ ДЕНИСЕНКО
- СПРАВЖНЯ ПРОВІНЦІЙНА РОЗКІШ
- ТЕРНЕРІВСЬКУ ПРЕМІЮ ПРИСУДИЛИ ЛОР ПРУВОС
- 50 НАЙКРАЩИХ АЛЬБОМІВ РОКУ
назад »»»