Пам'ять
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Вересень 29, 2014

"ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА", архiв новин за 2012 рiк.

ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-6198717-6']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); ART-МОЗАЇКА
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕХНОТРИЛЕР
Письменник і мандрівник Максим Кідрук закінчив роботу над першим українським технотрилером, повідомляє gazeta.ua. За його словами, цю нішу в світі нині незаповнено.
Технотрилер — це роман, сюжет якого закручений на реально існуючих технологіях. Тобто на відміну від фантастики, він описує події, які відбуватимуться уже завтра, а не за десять чи сто років. Найвідоміший технотрилер — «Парк Юрського періоду» Майкла Крайтона, котрий вважається батьком цього жанру.

Роман Кідрука будуватиметься на трьох основних темах: нанотехнології, програмування та людський мозок. Під час написання твору письменника консультували кандидат технічних наук з хімії, лікар-фізіолог і психіатр.

ЕКСПОНУВАТИМУТЬСЯ У ЛУВРІ
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї організували виставку робіт українського Мікеланджело — видатного скульптора середини XVIII ст. Іоанна Георга Пінзеля, повідомляє gazeta.ua. В експозиції більш ніж триста експонатів. Крім творів скульптора, є ще книжки про нього, архівні фотографії, публікації, портрети, марки, альбоми та японський фільм про митця, який нещодавно зняли на Тернопільщині. Таку велику колекцію у музеї показали вперше.
Із фондів спеціально дістали скульптури, які широкій публіці раніше не показували. У листопаді сім з них представлять на виставці в Луврі.
Експозиція, присвячена 250-й річниці від дня смерті митця, діятиме до кінця січня.

ЧАС, У ЯКИЙ МИ ЖИВЕМО
Перший київський бієнале сучасного мистецтва відкриється у «Мистецькому Арсеналі» 17 травня і триватиме два з половиною місяці, повідомляє gazeta.ua. Куратор заходу — британець Девід Елліотт. Назва бієнале — «Найкращі часи. Найгірші часи. Відродження та апокаліпсис у сучасному мистецтві». Цим організатори стверджують, що ми ніколи не знаємо, у який час живемо. Те, що сьогодні вважають занепадом, завтра може виявитися ренесансом. Логотип бієнале — квадрат. Його розробив лондонський дизайнер Джонатан Бранбурк.
Понад сто митців із сорока країн світу представлять тут свої роботи. Це будуть відомі світові та українські імена. Загальна площа експозиції — 20 тис. кв. м. Організатори сподіваються: арт-свято прорекламує Україну на весь світ, як свого часу бієнале відкрив для туристів Венецію.
також у паперовій версії читайте:
  • ОТРИМАВ ПРЕСТИЖНУ ФОТОПРЕМІЮ
  • РОЗДАЛИ «ЗОЛОТІ ГЛОБУСИ»
  • ДОЛУЧИВСЯ ДО «ДАРІВ ВОЛХВІВ»
  • МАДОННА ВИСТУПАТИМЕ НА «ОЛІМПІЙСЬКОМУ»
  • ОБРАНІ НАРОДОМ
  • РОЗКРИВ СВОЇ ПСЕВДОНІМИ
  • КИЇВСЬКИЙ ДЖАЗОВИЙ БІГ-БЕНД
  • ЕЛТОН ДЖОН ПИШЕ КНИГУ
  • «РЕВІЗОР» НА YOUTUBE
  • ПІДВОДНІ КАРТИНИ

назад »»»

Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».