Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА НАУКА
ПРОГНОЗ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Видання PC World опублікувало список з 10 IT-перетворень — подій, які значно змінять життя користувача високих технологій протягом найближчих десяти років, повідомляє Укрінформ з посиланням на «The Times».

На першому місці — розвиток «хмарних» обчислень. Це передбачає надання замовнику віддалених обчислювальних потужностей, дискового простору і каналів зв’язку. На використання «хмарних» обчислень компанії підштовхне висока вартість оренди приміщень і електроенергії.
На другому місці — бурхливий розвиток інтерфейсу «людина—машина». Команди кишеньковому комп’ютеру подаватимуться голосом, окуляри-дисплей доповнюватимуть те, що ми бачимо реально. Видання стверджує, що цих змін ми не помітимо. Слідом за iPhone, наприклад, можуть з’явитися окуляри iGlasses і сережка iEarRing. З’явиться і нове покоління комп’ютерних вірусів, іноді дуже небезпечних. Заражені окуляри-дисплей можуть показувати порожню вулицю, у той час як по ній рухатиметься багато автомобілів.
На третьому місці — еволюція обчислювальних систем. Комп’ютери працюватимуть швидко і без помилок, завантажуючись за секунди, а інтерфейс стане значно більш інтуїтивним. На четвертому місці — поява пристроїв, що зберігатимуть всю інформацію, яку людина отримує впродовж життя. Завдяки вбудованим технологіям розпізнавання мови і відео такий пристрій запам’ятає все замість вас. Проблема зберігання великих обсягів інформації зникне.
Далі йде поява смартфонів з розпізнаванням мови, віртуальними клавіатурами тощо. Шостий рядок належить виробництву без участі людей, за ним йде розпізнавання зображень. Наприклад, сфотографувавши квітку, можна буде відправити запит у Google, і він повідомить її назву.
На восьмому місці — збільшені можливості контролю за населенням з боку органів влади. На вулицях будуть розміщені камери, що розпізнаватимуть людей так само, як це тепер відбувається з номерними знаками машин. Пересування автомобілів у майбутньому можна буде контролюватися на віддалі. У дев’ятому рядку — розвиток безпровідних мереж. Власники смартфонів зможуть підключитися до Інтернету буквально скрізь. Замикають рейтинг зміни в характері відносин між людьми.
За словами авторів публікації, користувач не помічатиме різниці між своїми онлайн- і офлайн-друзями.
також у паперовій версії читайте:
  • ТОНКО, А НЕ РВЕТЬСЯ
  • УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ЗЕМНОЇ МАНТІЇ
  • «АСПІРИН» ДЛЯ РОСЛИН

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».