ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ПЕРЕМОГА БЛОХІНА
Головний тренер збірної України з футболу Олег Блохін, який не належить до любителів експериментів, у товариському матчі зі збірною Узбекистану, як і обіцяв, подивував складом команди. Проте це не завадило українцям перемогти з рахунком 2:1.

У заявку на гру зі збірною Узбекистану не потрапили Тимощук та Шовковський. Шевченко відіграв більше, ніж обіцяв йому Блохін, але не забив. У першому таймі Андрій провів багато часу без м`яча, хоча було в нього кілька моментів, щоб відзначитися. В одній з атак йому не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути простріл Калиниченка, а наприкінці першого тайму м’яч після його удару зі штрафного з сімнадцяти метрів пролетів над поперечиною. Утім, було помітно, що Шевченко поки що далекий від своєї оптимальної форми. Гості в основному розраховували на контратаки. На вісімнадцятій хвилині провал у центрі захисту ледве не завершився голом у ворота українців, коли сам на сам з П’ятовим вибіг Байрамов, але воротар його удар парирував. Наприкінці стартової 45-хвилинки з лівого флангу вийшов на побачення з П’ятовим Кападзе, і знову воротар синьо-жовтих врятував свою команду від неприємностей. Забили наші земляки на 29-й хвилині. Назаренко з правого флангу навісив у штрафний майданчик суперника, Гладкий зіграв на випередження й ударом в один дотик відправив м`яч у кут воріт — 1:0. У другому таймі Блохін зробив кілька замін. На поле вийшов Воронін і чи не першим дотиком до м’яча пробив, але повз ворота. Двічі Нестеров рятував ворота гостей після спроб Назаренка, а на 49-ій хвилині півзахисник «Дніпра» ударом з метрів 22 влучив у штангу. На 66-ій хвилині Україна забила другий гол. Назаренко віддав своєчасну передачу на Ротаня, який, наблизившись до штрафного майданчика, влучив у дальній від голкіпера кут воріт збірної Узбекистану — 2:0. Через дев’ять хвилин наша команда залишилася в меншості, коли через травму поле залишив Несмачний, а замінити його було ніким, адже закінчився ліміт замін. На 85-ій хвилині П’ятов парирував удар Гейнріха з близької відстані, однак вже в доданий час цей гравець досяг свого. Після розіграшу стандарту та серії рикошетів він підставив ногу, і м’яч опинився у воротах П’ятова — 2:1. На більше в гостей не вистачило часу.
Крім поєдинку Україна — Узбекистан відбулося ще кілька товариських матчів. Найголовніша сенсація сталася в Будапешті, де збірна Угорщини перемогла чинних чемпіонів світу — італійців з рахунком 3:1. Збірна Норвегії на своєму полі переграла збірну Аргентини — 2:1. У складі переможців двічі відзначився Джон Кар’ю. Знову засмутила своїх прихильників збірна Англії. Британці першими повели в рахунку, але не змогли втримати перевагу й пропустили два м’ячі у свої ворота від гравців збірної Німеччини.

Гол: Анрі 40.
Відбулося також шість відбіркових матчів до фінальної частини чемпіонату Європи 2008 року. Найбільша несподіванка сталася в групі В, де збірна Вірменії на своєму полі відстояла нічийний рахунок у зустрічі з фаворитом групи — збірною Португалії. Коли команди залишили поле, на табло було 1:1.