Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА РОЗМАЇТТЯ
НІМЕЧЧИНА — КРАЇНА ІММІГРАНТІВ

«Німеччина — країна імміграції»,— так розпочав доповідь про міграційне становище в країні президент Федерального статистичного відомства Йохан Халєн. До 15,3 млн осіб належать, зокрема, 5,6 млн іноземців-мігрантів, 3 млн іноземців, які отримали німецьке громадянство, 2,7 млн народжених у ФРН дітей іноземців. За статистикою, 52 % осіб іноземного походження мають німецький паспорт.
Тим часом експерти б'ють на сполох. Поряд зі старінням німецької нації кількість іноземців у країні щороку зростає. Так, за останні три роки їхнє число збільшилося вдвічі: у 2003 році їх було 7,3 млн. Понад 6 % дітей походять із турецьких родин, що живуть у Німеччині. Ця квота швидко зростає, адже на одну німецьку сім'ю припадає в середньому 1,8 особи, тоді як на турецьку — 4,5. Потім за кількістю переважають переселенці з республік колишньої Югославії, а також Італії й Греції.


СТАРОДАВНІ ДАКИ НЕ ЗНИКЛИ
Нащадки стародавнього войовничого племені даків, яке ледь підкорив імператор Римської імперії Траян у V столітті нашої ери, досі живуть у Румунії. Іоан Диршоряну з повіту Хунедоара на заході Румунії, якому майже 100 років, вважає себе одним із них, повідомляє Укрінформ з посиланням на АР.
Поважна людина, яку шанують односельці,— неабиякий знавець історії даків, причому його знання ґрунтуються не тільки на письмових джерелах, а й на результатах археологічних розкопок, у яких він активно брав участь. Згідно з його теорією, даки після завоювання римлянами не «розчинилися» і навіть зберегли свою самобутність.
Попри те, що Іоана Диршоряну не визнають офіційні історики, місцеві жителі з його «легкої руки» вважають себе нащадками даків. На 100-річчя свого «вчителя» вони виготовили костюми, які носили їхні предки багато століть тому.
Незважаючи на свій вік, Іоан Диршоряну постійно працює — косить траву, рубає дрова, пасе худобу. А у вільний час розповідає сусідам і знайомим історію волелюбного й незалежного племені стародавніх даків, до якого зараховує себе і своїх односельців.

також у паперовій версії читайте:
  • ЗІ СВІТУ ТВАРИН
  • ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?...
  • СВІТСЬКА ХРОНІКА
  • КОРИСНІ ПОРАДИ
  • МАНДРИ

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».