Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА РОЗМАЇТТЯ
МОНА ЛІЗА «ЗАГОВОРИЛА»

Зазначені параметри оцифрували і помістили в комп'ютер. Наступним етапом стало відтворення голосу. Для цього використали базу даних, у якій зберігається більш як 100 тисяч оброблених фотографій людей і їхніх голосів. Отриманий голос за всіма параметрами підходить Джоконді, заявив Сузукі в інтерв'ю Reuters. Експерт розповів, що голоси відомих осіб дослідники відновлювали і раніше — вони були схожі на оригінали і використовувалися в озвучуванні фільмів.
Як стверджує Сузукі, кожна людина володіє індивідуальним голосовим діапазоном. Він переконаний, що йому пощастило відтворити голос Джоконди максимально точно — на 90%.
«Якщо судити за картиною, нижня частина обличчя Мони Лізи важка, масивна,— наводить слова вченого oglyadach.com із посиланням на Бі-Бі-Сі.— Це може означати, що вона мала низький голос».
Інтонація фраз Мони Лізи була змодельована за тією, з якою говорять сучасні італійські жінки. В результаті з вуст Джоконди можна почути таку фразу: «Я — Мона Ліза. Моя реальна сутність прихована таємницею».
Це відкриття особливо цікаве тим, що деякі дослідники портрета вважають, що Мона Ліза і є сам Леонардо да Вінчі. До речі, голос художника також спробували відтворити. Щоправда, тут виникли труднощі: на автопортреті не видно точних рис нижньої частини обличчя — вона прихована під бородою і вусами. Через це вчені змогли відновити череп лише приблизно.


ГІЄНИ ТЕРОРИЗУЮТЬ СЕЛЯН
Агресивні зграї гієн тримають у страху жителів сіл на півночі Сомалі. Особливо почастішали вилазки цих хижаків у окрузі Айнабо в Сомаліленді, самопроголошеній державі, передає Укрінформ із посиланням на NEWSru.
Усього від початку року жертвами гієн-убивць стали 11 селян, більш як 40 — отримали поранення. Хижаки загризли десятки верблюдів, корів і кіз.
Найчастіше хижаки роблять свої набіги вночі. Об'єктами їхніх нападів здебільшого стають жінки та діти. Люди намагаються захистити свої будинки, виставляючи уночі збройні пікети.
Випадки нападу гієн на людину в країнах Африки — рідкісні. Зазвичай ці обережні й навіть полохливі тварини намагаються триматися подалі від людей, харчуючись падаллю. Різке посилення агресивності гієн фахівці пов'язують, з одного боку, з наслідками посухи, що охопила чимало регіонів континенту і призвела до збіднення звичайного раціону харчування цих тварин, а з іншого — значним збільшенням їхньої чисельності.

також у паперовій версії читайте:
  • ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?...
  • СВІТСЬКА ХРОНІКА
  • ФАКТ
  • ЗНАХІДКИ
  • КОРИСНІ ПОРАДИ

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».